Wpis z mikrobloga

Polecam oglądnąć co się dzieje jak za kradzież poniżej 400€ nic nie grozi złodziejowi.
#!$%@? czasy, że w Barcelonie ludzie muszą się skrzykiwać żeby utrudniać życie kieszonkowcom.
#wakacje #hiszpania #zlodzieje
acidd - Polecam oglądnąć co się dzieje jak za kradzież poniżej 400€ nic nie grozi zło...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd no dobra ale co nibypokazali w tym filmie? Łazili cały dzień po mieście w nadziei na dobry content i wreszcie znaleźli kolesia, który jest notowany i go rozpoznali. zaczęli za nim łazić i nie wpuszczali go do metra. I w sumie to oni łamali prawo bo ograniczyli jego swobodę, a on nic złego nie zrobił oprócz tego, że siedział w metrze tego dnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kowalski: czyli nie oglądałeś co tłumaczyli ;) linkuję część pierwszą a tan na początku mieszkańcy tłumaczą dlaczego utrudniają życie kieszonkowcom (bo wiedzą, że kradną cały czas i chcą ich zamęczyć żeby im się odechciało bo policja kładzie na to laskę)

ograniczyli jego swobodę


biedni no naprawdę, aż mi się smutno zrobiło xD
acidd - @johny-kowalski: czyli nie oglądałeś co tłumaczyli ;) linkuję część pierwszą ...
  • Odpowiedz
@acidd skąd wniosek, że nie oglądałem? Napisałem to co było na filmie - koleś siedział w metrze a oni za nim łażą. Ja wiem ze to kieszonkowiec, ale dokładnie w tym momencie nic zlego nie zrobił. oni tam mówią on musi iść do normalnej pracy. A on może to mieć w dupie, co oni mu każą. Wiem, że oni robią dobrą robotę, ale to co robią jest niezgodne z prawem, szczególnie
  • Odpowiedz