Wpis z mikrobloga

#perfumy
Dzień dobry, szukam perfum na swój ślub w sierpniu. Chciałbym, żeby były oryginalne, ciekawe, trwałe i pasujące do okazji. Byłem dzisiaj w perfumerii i póki co wpadły mi do nasa najbardziej Aventus, African lether, DHI i Dior savage elixir. Co Wy o nich sądzicie, co byście jezcze polecili ?
  • 18
  • Odpowiedz
African lether, DHI i Dior savage elixir

w sierpniu


@pablos255: tu to tylko Aventus pasuje, ale jak źle trafisz to nie dojedzie z kościoła na wesele ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W sierpniu to Xerjoff Torino21 lub Fiero albo innego trwałego bydlaka
  • Odpowiedz
  • 0
@hikashi: wiem że trochę ciężkie klimaty, ale jakoś całkiem mi podpasowały xd no Torino21 wachałem, też fajny :) jezcze był Roja Elysium ale jakoś bez szału
  • Odpowiedz
@pablos255: Aventus spoko tylko zanim wyjdziesz z kościoła to już nic nie będzie czuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam LV Imagination. Jak dobrze zapodasz to będzie czuć przez całą imprezę. Na taką pogodę według mnie bez sensu dawać coś ciężkiego typu sauvage elixir.
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: no może i masz rację, chociaż na tle innych słodkich albo świeżych popularnych perfum nadal aventus jest chyba dość mało spotykany (chodzi oczywiście o nuty zapachowe )
  • Odpowiedz