Wpis z mikrobloga

@Perlo: @Piotrekp666: ponad 2 tysiączki dodały się tam w zeszłym tygodniu z 4 zakładów, normalnie tyle nie ma do wygrania z tych tipsów, a to że mam trochę sianka to nie znaczy że musze od razu wszystko obstawić. Poza tym na taśmy nie obstawia się dużo - nie można być pazernym Januszem. Oczywistą oczywistością jest to że nie każda taśma wchodzi dlatego trzeba się liczyć ze stratą której się nie odczuje w kieszeni. Moje taśmy wchodzą dość często i to z dużą nawiązką. Najgorzej to chyba było 1 na 5. Dodatkowo zawsze robię mały zakładzik z największymi pewnikami tak żeby zakłady się zwróciły i żebym nie tracił kaski - nawet jeśli są to tylko 2 funty - takie zboczenie moje.

Dla jasności - koleś który żyje z bukmacherki to nie ja, tylko cieć który siedzi w czwartki ze mną na nockach w biurze i sypie tipsami jak talib granatami (a i tak nie ze wszystkim tipsami chce się jeszcze dzielić ze mną...)

Typ jest anglikiem i maniakiem football'u- tygodniowo spędza 15-20 godzin w pierdylionie tabel z wynikami i
  • Odpowiedz
@pneumokok: @tomixo: to co wrzucam to moje wersje tak jak ja obstawiłem lub obstawie, weźcie też pod uwagę że używam różnych opcji accumulatora np 14 z 16 itd. Nie wiem też jak to działa gdzie indziej bo używam tylko William Hill i oni zwracają mi np. kaskę za cały zakład przy jednym nie trafieniu w np. 10 z 10. Oczywiście se modyfikujcie, wyrzucajcie lub zamieniajcie wedle własnego uznania,
  • Odpowiedz