Wpis z mikrobloga

#mecz panowie ja powiem tak yyy my lubimy rozmawiać o technice, klepie, dryblingach ale w piłce od lat nic się nie zmienia - jak nie biegasz za piłkom, nie dasz z przysłowiowych płuc, to nic nie ugrasz. I widzimy tych Francuzów i Belgów, gdzie oni grajom? W premier lig? W lig ą? Panowie eee zobaczmy na szwajcaruw zobaczymy astryjaków. Te repentacje biegajom, walczom, jest jak mówiliśmy w schalke - gehenpressen, szczelajom najwięcej na euro i wygrywajom. I wszyscy grajom w bundeslidze. Romek ale poczekaj, poczekaj - ty morzesz sobie gadać że serie a druga liga świata. Ale gdzie som teraz Włochy? No gdzie som? Mati ty się śmiejesz ale yyy takie som fakty, ja to wszystko z głowy muwie #kanalbekowy
mateee - #mecz panowie ja powiem tak yyy my lubimy rozmawiać o technice, klepie, dryb...

źródło: IMG_0849

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Niesamowita historia, bo nie wiem Tomek czy wiesz, bo Cie mało w telewizji ostatnio *szyderczy uśmieszek* ale Francja uwaga... *nieudane budowanie napięcia* Francja zagrała w ostatnich dwóch finałach mistrzostw świata. To nie jest słaba drużyna. Oni tacy są... wiesz... ospali ale nie deprecjonowałbym francuzów. Le Kip dzisiaj napisało... uwaga czytam... Francja, zaraz po Belgii ma największą ilość czarnoskórych piłkarzy na turnieju. No.. niesamowite. W ogóle zapraszam na mój odcinek top 10 najlepszych
AusserKontrolle - Niesamowita historia, bo nie wiem Tomek czy wiesz, bo Cie mało w te...

źródło: 5e7e60d28a14a

Pobierz
  • Odpowiedz