Wpis z mikrobloga

#ps4
Chciałbym odszczekać wszystko co pisałem negatywnie o #daysgone to wcale nie jest szrot, wystarczyło tylko się trochę przemęczyć i dać grze szansę aby rozprostowała nogi. Dziwne że jechałem po grze w której jest tyle do zbierania choć właśnie to w grach uwielbiam najbardziej. Fabularnie było na prawdę spoko. Z trzy razy podczas opowiadanej historii miałem ciarki a nawet lekkie wzruszenie. Jeden z tych momentów pic rel. O'Brian zaskoczył XD Cieszę się krótko mówiąc że ta gra znalazła się w mojej bibliotece.
Platyna wbita, znadźki 100%, jedynie NG+ odpuściłem dla odblokowania tych trzech rodzajów ammo do broni specjalnej.
Tu też z tego miejsca chciałbym napisać że jeśli ktoś nie grał jeszcze lub konkretnie szuka tytułu survival horror ze zbieractwem, spoko fabułą, ładną grafiką to polecam.
PeriodFromVaginax9 - #ps4
Chciałbym odszczekać wszystko co pisałem negatywnie o #days...

źródło: IMG_20240701_172430

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PeriodFromVaginax9: ogrywam aktualnie, narazie mieszane uczucia. Może z tego powodu że moje ps4 pro przy tej grze zmienia się w piekarnik napędzany paliwem rakietowym, może z tego że jestem świeżo po Ghost of Tsushima w którym wbiłem platynę i gra trafiła w moją ścisłą topkę przez co moje oczekiwania są zbyt wysokie.
  • Odpowiedz