Wpis z mikrobloga

@bezpravkano207: Jeśli sprawa dotyczy obrażania dla jego że jest patostreamerem to dlaczego zamieszane sa w to finanse jego firmy zajmującej się rzekomo drukarkami? xD
  • Odpowiedz
@PZt37: z tekstu w którym bocian napisał że rudy "zarabia na patologii". Rudy uważa że to pomówienie i nie zarabia bo jest matka teresa a dochody przekazuje w całości Krzysiowi. Musi to teraz udowodnić a nie tylko gadać dupom
  • Odpowiedz
#!$%@? sprawy


@bezpravkano207: i to jedynie w najgorszym wypadku. Nie wiem co za nietypowa myśl mu przyszła do głowy gdy deklarował, że pokaże kwity ale jemu się to kompletnie nie opłaca. Już lepiej przegrać kolejną sprawę niż pokazać całemu światu, a w szczególności zacnej braci tego tagu, na ile i pod jakimi pozorami ("koszty") rypie i rypał konona.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Pytanie jest - czy rozliczał się z US, czy robił to wszystko na lewo... Albo np. część rozliczał a część była na lewo, z pominięciem US, przewalał to z Youtube na jakiegoś Revoluta (o ile tak się da bo nie wiem)
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Przyjdzie na rozprawę, wypnie się i zacznie gadać dupq "O JEJKU JEJKU, JEJKU JEJKU! A KTÓŻ TO SIĘ WYPIĄŁ NA SĄDOWNICTWO? NA BOCIANA I JEGO OBROŃCĘ? NO KTO? NO WASZ CEOANO!"
  • Odpowiedz
@PZt37: Nie no, chyba nigdy nie powiedział że wszystko Ksiekowi oddaje? Ewentualnie może robi to tak że przelewa na jakieś konto które jest na Knura a potem z niego wypłaca gotówkę. Na papierze jest "czysty" bo wszystko leci na jego konto a że wypłacana jest gotówka no to Knur mógł wypłacić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Pytanie jest - czy rozliczał się z US, czy robił to wszystko na lewo... Albo np. część rozliczał a część była na lewo, z pominięciem US, przewalał to z Youtube na jakiegoś Revoluta (o ile tak się da bo nie wiem)


@Miguelos: dodatkowy wątek to pytanie jaki był status knura w tej współpracy i czy knur ma jakieś niezapłacone zobowiązania.
  • Odpowiedz