Wpis z mikrobloga

no ale ta nutka to była symbolicznie tylko potrzebna do licytacji. Oni znali piosenkę po słownej podpowiedzi prowadzącego.


@kris006: dziękujemy Kapitanie ( )
  • Odpowiedz
  • 24
@kris006

@Mega_Smieszek no ale ta nutka to była symbolicznie tylko potrzebna do licytacji. Oni znali piosenkę po słownej podpowiedzi prowadzącego.


I warto dodać, że przed programem dostają listę piosenek do wyuczenia na pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I warto dodać, że przed programem dostają listę piosenek do wyuczenia na pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ka4az: ktoś z programu, bie pamiętam kto, zaprzeczał, że uczestnicy distają jakiekolwiek materiały. Ja słyszałem kiedyś o krążącej bazie danych na podstawie tego ci było we wcześniejszych edycjach
  • Odpowiedz
I warto dodać, że przed programem dostają listę piosenek do wyuczenia na pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ka4az: i dlatego ten program stał się nieoglądalny. Dobry program rozrywkowy pozwala bawić się w grę również widzowi przed telewizorem. A jeśli cały finał gry do słuchanie pojedynczych nutek, to gdzie tu zabawa dla telewidza w rozpoznanie melodii?
  • Odpowiedz
no ale ta nutka to była symbolicznie tylko potrzebna do licytacji. Oni znali piosenkę po słownej podpowiedzi prowadzącego.


@kris006: ciekawe czy trafił się kiedyś uczestnik ze słuchem absolutnym, któremu jedna nutka pomogła z odpowiedzią
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek pamiętam jak się pojawił ten program. myślałem że sobie pooglądam i pobawię, próbując trochę konkurować z graczami tak jak w "jeden z dziesięciu" czy w innych teleturniejach, gdzie znam jakieś 10% odpowiedzi. rozumiecie, że się siedzi z rodziną przy rosole obok telewizora i wszyscy zgadują.
ale gdzie tam #!$%@?, ci nadludzie rozpoznają po połowie nuty. nie wiem gdzie tu jest element rozrywki w oglądaniu tego programu. to jakby oglądać mistrzostwa
  • Odpowiedz
@Ka4az: oficjalnie nie ma listy piosenek. Program ma ponad 5,5k odcinków, piosenki się powtarzają, więc uczestnicy sami tworzą sobie własne listy, ale czy je między sobą udostępniają? Wątpię. No chyba, że na zasadzie, jak wygrasz to dzielimy się kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saly jeśli to kogoś interesuje, to było kilka osób, które po samym wykonawcy i tonacji jednej nutki potrafili dopasować tytuł.
Nie mniej znaczną większość zgaduje utwory tylko po podpowiedzi
  • Odpowiedz
Robert Osam. Świetny pianista, jazzman, nauczyciel. Miałem okazję z nim grać. Niezwykle inspirujący człowiek
  • Odpowiedz
@ch1va5 @ch1va5 no właśnie nie do końca kapitan. Bo sądzę że część osób która nigdy nie obejrzała ani jednego odcinka może sądzić z opowieści że tam są takie koksy że na serio po jednej nutce znają utwór
  • Odpowiedz