Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tr00ci0: 500 zł to dla mnie sporo. A coś tańszego? - to ma być tylko forma gadżetu, by nie włączać z rana kompa do sprawdzenia maila, a telefon jest na to za mały. Naprawdę - najprostsze dwie funkcje: odczyt maila + przeglądnięcie wykopu i tyle.
@tr00ci0: Szkoda, myślałem, że coś za ~200 zł będzie zdatne do tych dwóch, wspomnianych przeze mnie funkcji. A ten GoClever Terra 70 L, o którym napomknięto wyżej? Ja wiem, że to badziew - ale mi właśnie chodzi o najprostszy badziew by z rana przejrzeć sobie parę rzeczy po przebudzeniu.
@albert-penrose: nie no, jak tego nie zamulisz aplikacjami to może jakoś będzie działał, ale jakość wykonania jest kiepska - tanie plastiki często niespasowane, kiepski wyświetlacz, firma też nie ma zbyt dobrej opinii jeżeli chodzi o serwis itp


osobiście jak miałbym kupić coś takiego to bym nie kupił - wolałbym się męczyć na telefonie lub poczekać trochę i dozbierać
@tr00ci0: Żadnych aplikacji [wszystko potrzebne mam w telefonie], tylko do dwóch rzeczy [serio - tylko mail i wypok]. Nie wymagam niczego oprócz tego by nie zamulało [zbytnio] i dało się jakoś np obejrzeć filmik z wykopu [czyli jutub]. A z tych najsłabszych tabletów do 200 zł - czy coś byś specjalnie odradzał, by nawet kijem nie szturchać?
@albert-penrose: zerknąłem na allegro, o tego lenovo mi chodziło http://allegro.pl/tablet-lenovo-a1000l-android-8gb-7-kurier-gratis-i4136656260.html

nic tańszego nie polecam, bez względu na markę - ten tani sprzęt jest kiepsko wykonany a największym jego minusem wg mnie jest wyświetlacz - po prostu #!$%@? ;) pewnie ktoś się ze mną nie zgodzi ale ten sprzęt jest słaby; najlepiej będzie jak przejdziesz się do sklepu i się chwilę pobawisz - te tablety mulą nawet będąc w menu świeżo wyjętym
@tr00ci0: I chyba zrobię tak jak piszesz - przeczekam ze dwa miechy, i kupię tego galaxy tab, albo to co przed chwilą zapropnowałeś linkiem [dziękuje!]. Tylko obawiam się, że pieniądze moje się rozmyją - wydatków nigdy za mało, pieniędzy nigdy za dużo. Tak czy siak - dzięki serdeczne za poradę :)