Wpis z mikrobloga

@ak44: wyskoczyl mi dzisiaj jego filmik, tez bylem pod wrazeniem. az mi szkoda tych ludzi... naobiecywali zlote gory, nagrywaja te filmiki pseudomotywacyjne, jakies niby ze to w dubaju jest w lambo (twarzy nie widac) a w drugim jedzie miejskim autobusem xD
co gorsza im dluzej sie zatrzymuje na tych filmach tym wiecej mi tego ig serwuje.
  • Odpowiedz
  • 5
@zbyhu1 takie algorytmy. Najgorsze że obecnie pokolenie któremu nie chce się pracować za 5tysiexy łapie się na takie gówno
  • Odpowiedz
@Simba997 ten kto wymyślił pojęcie afirmacji czyli wmawianie samemu sobie że jest się milionerem jest geniuszem. To jest lepszy haczyk na wciąganie do swojej sekty niż garnki dla starych bab
  • Odpowiedz
co gorsza im dluzej sie zatrzymuje na tych filmach tym wiecej mi tego ig serwuje.


@zbyhu1: Bo tak działa pozycjonowanie filmów i innych treści? Jak zaczniesz nagle oglądać filmy o gotowaniu, to w polecanych szybko będzie tylko to?
  • Odpowiedz
@Simba997: Ludzie mają w #!$%@? kasy, mogliby robić co chcą. Robić dobro dla świata, jeździć po różnych kontynentach, żreć i spać i nie mieć czasu na durnego instagrama. Ale jednak, jednak #!$%@? mają czas żeby wrzucić post, HEJ zarabiam więcej niż Wy! Napiszcie do mnie, to Wam powiem, bo przecież mam czas XDDD
#!$%@? kto się na to nabiera? Bo to że ta osoba co postuje to już wiem, ktoś
  • Odpowiedz