Wpis z mikrobloga

tajger ruszył na poranne szabrowanie lodówek społecznych. tak jak pisałem w tygodniu że go będę śledził cały weekend to tak robię.

koszulkę zmienił, jego buty to śmiech na sali. ogunie to wygląda jak ciota i cwel czyli tiger.

A2 primo to mi się wydaje że tajger to nie ma żadnych krótkich spodenek a te co nosi długie to są po kobrze albo Pani Marii. jakby miał swoje to by pokazał paragon.

poste? #!$%@? jaksiemówi przeproszenie. #bonzo

trzeba być debilem by chodzić w spodniach teściowej wyciągniętych z pawlacza przy okazji szabrowania piętra Pani Marii.

jakby Pani Maria miała grób to by się w nim przewracała. ale dlatego że nie ma to uciekła i niebawem nawiedzi tajgera pod osłoną nocy.

a3 primo to dzisiaj na obiad będę miał kotletu i frytki debile. a ty tajger pokaż co tam będziesz jadł? nie pokażesz bo jeszcze nie sprawdziłeś wszystkich lodówek społecznych i nie wiesz co w nich jest. ja cię chyba zgłoszę że zabierasz wszystko z tych lodówek i dokarmiasz ryby na arturówku [grzywna] albo sprzedajesz jedzenie w nitenecie. zobaczę. jak skończę poranne trzecie piwo to zdecyduje bo to moja broszka a nie twoja. TFU! #patostreamy
wyginam-do-drawska - tajger ruszył na poranne szabrowanie lodówek społecznych. tak ja...

źródło: temp_file636566583454237653

Pobierz
  • Odpowiedz