Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja tak mam że przy zakupie gier ze Steam za pierwszym razem zawsze mi odrzuca kartę i muszę powtarzać zakup?

Do tej pory to ignorowałem bo to tylko drobna niedogodność a tu nagle dzisiaj mi bank zablokował kartę właśnie podczas takiego wydarzenia i te #!$%@? oczywiście na infolini mają bota z którym nie da się dogadać a z aplikacji nie moge odblokować bo tej opcji nie ma tak gdzie być powinna XD #steam #gry #banki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko ja tak mam że przy zakupie gier ze Steam za pierwszym razem zawsze mi odrzuca kartę


@SEBZER: Tak. Złóż reklamację w banku.
Ja kiedyś miałem inną dziwną przypadłość z płatnościami kartą. Złożyłem reklamację do banku, który ją odrzucił, twierdząc, że to nie ich wina i problem z pewnością leży po stronie sprzedawców. Od tego czasu problem nie wystąpił. Myślę, że to bardzo dziwny zbieg okoliczności
  • Odpowiedz
@SEBZER: ja mam od jakiegos czasu tak, ze kupuje cos na steam, place karta, wyskakuje mi blad ze platnosc sie nie udala, ale widze na tel ze mi pobralo kase, odswiezam i normalnie mam gre w bibliotece, mimo ze wyszedl blad ze nie kupilem gry. moze kupiles podwojnie?
  • Odpowiedz
@SEBZER: Świat powoli dąży do likwidacji posprzedażowej obsługi klienta. Punkty obsługi zmieniły się w infolinie, teraz agenci infolinii (czyli ludzie zatrudnieni do czytania skryptu z ekranu) zostają zastąpieni przez zautomatyzowany system. O ile jest infolinia, bo czasem podają tylko adres mailowy. Jeśli się klient nie zniechęci, to odbije się od robota, który nie będzie mógł mi pomóc.
AmRest jakieś pół roku temu, po poście w mediach społecznościowych, zasugerował mi, żebym
  • Odpowiedz