Wpis z mikrobloga

@mangoloko: Zanim dociągnie do tej wypłaty to już będzie miał psyche przetyraną przez normictwo. Jeśli OP nie ma dziewczyny i nie rucha to pracą w kołchozie sponsorujesz bezowe dzieciaki p0lek oraz julki i ich antykoncepcję, nie ma dostępu do cipy = nie ma pracy, tylko neet czyni Cie wolnym
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: dlugotrawly neet tez nie jest dobry dla huopa bo wjezdza na glowe po czasie, zaryzykuje nawet ze jak ktos ma normalna prace i jest w niej normalnie traktowany se to takie pracowanie moze miec dzialanie troche terapeutyczne se bo wymusza jakies interakcje z ludzmi i wyplaty sa a wtedy zadowolony huop
  • Odpowiedz
@michal1498: Ja tylko napisałem prawdę, nic więcej, praca w kołchozie to nie wakacje
@mangoloko Ale w kołchozie nie ma normalnego traktowania, to jest #!$%@? dzungla pełna sebastiaństwa i normictwa najgorszego sortu, oni jak tylko wyczują słabość to Cię jebia ile wlezie. Nie wiem czy to Twoja pierwsza robota w kołchozie (po nastawieniu widzę ze chyba tak xD) no ale powodzenia, pamietaj tylko ze swoją pracą w kołchozie wspierasz julki
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: a to moze innej pracy huop musi sprobowac se niz w kolchozie januszex gdzie pelno ludzi na produkcji czy tam magazynie. jest duzo innych zawodow gdzie masz minimalna stycznosc z ludzmi albo tak krotkie interakcje ze nie beda mieli kiedy i za co cie #!$%@? i nie musisz sie meczyc z sebastianami i julkami
  • Odpowiedz