Wpis z mikrobloga

@Kalwi: No koleś w białej koszulce nie grzeszył rozumem, ale najbardziej cieszy mnie to że koleś co chciał go zabić jest już w rękach prokuratury i będzie siedzieć. I nie będzie tego debila na naszych ulicach jakiś dłuższy czas.
  • Odpowiedz
@vateras131: taa dwóch małolatów na ławce a między nimi maczeta w opakowaniu w parku jordana. Mnóstwo miast zwiedziłem ale czegoś takiego nigdy nie widziałem xd w ogóle od #!$%@? Ukraińców tam było to kto wie czy kontynuują tradycji krakowskich
  • Odpowiedz
@Bromatologia: kiedy miał pokazać te skille jak nie było uczciwej walki ( ͡° ͜ʖ ͡°) koleś zbyt pewny siebie, wyczuł kogoś słabszego fizycznie i myślał, że się będą bić na sportowych zasadach xd Pokory trochę bo tym się różni człowiek od zwierzęcia, że używa narzędzi do ataku. Ten myślał chyba, że są psami i większy pogryzie mniejszego.
  • Odpowiedz
Powyższe + inne komentarze, że "pewnie ćwiczył sztuki walki". Gdzie wy to widzicie? Chyba oglądaliśmy dwa różne filmy. Ok, koleś ma posturę, ale gdzie te skille?


@Bromatologia: jest ustawiony w pozycji bokserskiej co pozwala domniemywać, że jakieś sporty walki mógł lub nadal trenuje. Tak nie stoją przypadkowi awanturujący się ludzie.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kaktus80: Odpowiada jak za podżeganie, kto w celu skierowania przeciwko innej osobie postępowania karnego nakłania ją do popełnienia czynu zabronionego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie pyskówki na ulicy nie są zbyt mądre. Zwłaszcza, że tutaj jest spore pole do popisu dla obrońcy nożownika - podobno siłowe ściągnięcie z roweru, presja kamery (założę się, że) konkubiny "białego", obecność psa, dominująca postura, agresywne zachowanie białego, bezpośredni atak fizyczny
  • Odpowiedz
@hoodoovoodoo: No pomarzyć możesz, tym bardziej że jak już tak rzucamy paragrafami to rowerzysta sprowokował konflikt od przejechania psa:

1a.

Zabrania się znęcania nad zwierzętami.

2.

Przez znęcanie się nad zwierzętami należy rozumieć zadawanie albo świadome dopuszczanie do zadawania bólu lub cierpień, a
  • Odpowiedz
@Kalwi: gość kilka dni wcześniej uderzył kierowcę autobusu trzymając nóż w dłoni, chodził po mieście z plecakiem z gazem z nożem i innym arsenałem
W główce niekoniecznie dobrze i szukał zaczepki
  • Odpowiedz
@Kauabang: @wsciekle_piesci_weza: nikt nie broni napastnika i chyba każdy zgodzi się że winę za te zajście ponosi nożownik który grubo za to beknie, co nie zmienia faktu że z ofiary również należy cisnąć pompę bo zachował się jak ostatni przygłup xD gość gdyby odpuścił, odszedł, nie prowokował tego odpada z nożem to najpewniej grałby sobie teraz w csa i jadł czipsy i batony, a tak walczy o życie
  • Odpowiedz
@vateras131: Też mnie to rozwaliło, że nie pokapował że tam w plecaku może być nóż, teleskopowa pałka, gaz, czy cokolwiek. Może nawet gnat, choć szansa na to mała w Polsce.
  • Odpowiedz
@Koronanona: Tak wynika z zeznań, policja jest od ich weryfikacji, natomiast sporą przesłanką jest że gość już wcześniej zachowywał się agresywnie i nieobliczalnie.
  • Odpowiedz