Wpis z mikrobloga

Wszechogarniająca miłość do bliźniego rozlewa się na portalu wykop.pl niczym upał po Polsce.

Jednak czym jest utrata życia i śmierć wielu ludzi, czym są pożary, czym są straty w rolnictwie, czym jest cierpienie milionów normalnych Polaków wobec możliwości cieszenia się nieszczęściem innych przez pogodowych nazistów zwanych także upalarzami? Zaledwie nic nie znaczącym pyłem.

#pogoda #pogodowinazisci ##!$%@?
2aVV - Wszechogarniająca miłość do bliźniego rozlewa się na portalu wykop.pl niczym u...

źródło: pogodowinazisci1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@cacum3: 25°C to już jak dla mnie trochę za ciepło.

Jednak w erze galopującego globalnego ocieplenia taka temperatura byłaby idealnym kompromisem między ludźmi którzy chcą/muszą normalnie funkcjonować, a odklejeńcami których życie definiuje to czy w weekend odpalą grilla i się uwalą do nieprzytomności.
  • Odpowiedz
  • 0
@2aVV: uwalanie się do nieprzytomności w temperaturach powyżej 25 to już proszenie się o poważne problemy. Ja też 25 uważam za wysoka, uwielbiam ok 14* (do biegania idealnie) a zimą tęsknię za mrozem ok 10*, słoneczkiem i śniegiem. Ech.
  • Odpowiedz
@2aVV #!$%@? tak jakby ci "pogodowi naziści" mieli wpływ na aktualną pogodę. Nie szkoda ci zdrowia na walkę z chochołem?
A sorry, zapomniałem, że jestem na wykopie, gdzie 90% użytkowników jest napędzana zgorzknieniem i nienawiścią do wszystkich, kto nie myśli tak jak oni.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
A sorry, zapomniałem, że jestem na wykopie, gdzie 90% użytkowników jest napędzana zgorzknieniem i nienawiścią do wszystkich, kto nie myśli tak jak oni


@troglodyta_erudyta: Sam bym lepiej nie opisał upalarzy, którzy najczęściej swoją ukochaną pogodę wykorzystują do chwalenia się posiadaniem klimatyzacji. Widocznie w ich małych, zakompleksionych głowach to jakiś powód do dumy.

@cacum3: Takie +20 przy bezchmurnej, słonecznej pogodzie jest idealne, Kto może to w komfortowych warunkach wypoczywa,
  • Odpowiedz
@2aVV masz rację. Już drugi rok czytam letnie tagi i uważam że ich gadka jest opłacona... Lubić coś podczas gdy inni cierpią każdego dnia i nie mają siły żyć
  • Odpowiedz