Wpis z mikrobloga

czy wiadomo kiedy i jak klapek poznał dziwisza? oni się znali jakoś wcześniej z polski?
na początku 2017 klapek wyleciał do kampuczy do niego na półroczny kontrakt odpalenia w baru w tym jego resorcie w rotanakiri, a później we wrześniu odpalali bar hula hula, a jak ten zdechł to przenieśli się do PąPę gdzie dziwisz miał kolejny miniholel, który zamknął i z onucą na stałe wrócił do dżungli
tyle wiem a wiadomo co było wcześniej?

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oni się znali jakoś wcześniej z polski?

@levzor: Nie mam pojęcia, ale obaj są z Warszawy, więc jest to prawdopodobne.

a wiadomo co było wcześniej?

Przypuszczam, że pomiędzy 2014 a 2016 doszło do rozwodu Gapy z jego polską żoną, bo we wcześniejszych latach byli razem ba zdjęciach, a na przełomie 2016 i 2017 Gapa był już samotnym kawalerem lecącym do Kambodży. Nie jestem w stanie więcej powiedzieć o tym co
  • Odpowiedz
  • 1
@pelt: dzięki, a propos tam jest jedna rzecz do zmiany, o córce w polsce wspomniał jeszcze w jednym z gniotów z sierpnia 2021, bo wysyłał do polski notarialny wniosek o zgodę na wydanie jej paszportu, zrobię z tego szota wkrótce
  • Odpowiedz
@levzor: Przypomniało mi się, że w przewodniku brakuje też informacji o wykształceniu Gapy. Kilka dni temu ktoś zrobił shot z fragmentu lajwa, w którym Gapa mówi o tym. Ten shot jest wgrany na KamboShoty, ale na razie nie został opublikowany.
pelt - @levzor: Przypomniało mi się, że w przewodniku brakuje też informacji o wykszt...
  • Odpowiedz