Wpis z mikrobloga

@jestemmimas Hop-SUP na fb organizuje co kilka dni wspólne pływanie dla początkujących. Też nigdy nie pływałem i na pierwszy raz polecam, a koszt nie był jakiś wygórowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@kapell: @moniuszki Dzięki za rady! A takie pytanie, bo nigdy nie pływaliśmy, ale założyłem że to nie ma większego znaczenia bo i tak głównie chcemy po prostu sobie pochillować w kapoku, w tej sytuacji bardzo potrzebujemy żeby było płytko? Nie wiem jak to jest na supie, ale jak oglądałem z boku, to zawsze wydawało mi się, że raczej nie jest aż tak trudno utrzymać równowagę :D
  • Odpowiedz
@jestemmimas: na dziewoklicz bym nie szła na pierwszy raz, bo trafi Ci się nurt albo mimo zakazu falowania przejedzie wariat na skuterze wodnym i się wywrócisz.
Na miedwiu przez to że jest płytko i spokojnie to po prostu łatwiej się wdrapać na deskę po wywrotce.
Ciężko stwierdzić z tą równowagą bo na rzece (a morzu to już wgl xd) jest ciężej moim zdaniem i zależy od osoby.
Ja lubię pływać
  • Odpowiedz
  • 0
@moniuszki: Dzięki, to chyba rzeczywiście spróbujemy Miedwia :) Myślałem jeszcze nad tym Moryniem, bo byłem tam rok temu i podobało mi się to jeziorko, widziałem też ludzi którzy sobie chillowali na supie.
  • Odpowiedz