Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: dałeś się nabrać. Znam jego radosną twórczość od dziewięćdziesiątych. Jak skończy się mścić to znowu zacznie ustawiać ludzi w szeregu. Po prostu ubierze to w hasła pod nową publiczkę.
Jest tu gdzie jest tylko dlatego że go #!$%@?, a tak dalej jest tą samą osobą którą był od zawsze.
  • Odpowiedz
@Idaho59:
-przeprowadzaj od dekad, dzień w dzień rozmowy z politykami wszelkich opcji
-nie skumaj żartu z Zero

Albo ona od dawna ma z polityką gówno wspólnego, a programy prowadzi tylko na podstawie jakichś briefów które przygotowuje jej ekipa programu, albo celowo paliła jana
johnkashtan - @Idaho59: 
-przeprowadzaj od dekad, dzień w dzień rozmowy z politykami ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
to pecie że wtedy sytuacja geopolityczna była nieco inna? XD

Rosja też była inna i generalnie cała polityka na świecie była odrobinę #!$%@? inna. Ja wiem ze prawacy uwielbiają stać w miejscu ale świąt nie bedzie czekał


@Moderacja - rozumiem, że wyzywanie adwersarzy jest legalne, prawda?

Gdyby tylko istniała siła polityczna, która już wtedy ostrzegała o rodzącym się neoimperializmie...

@KoltajlPszeniczny:
eduardo-garcia - >to pecie że wtedy sytuacja geopolityczna była nieco inna? XD
Rosja ...

źródło: F0LePg9WwAAIB5g

Pobierz
  • Odpowiedz
My wyzywamy dobrze, ktoś się odgryzie źle

Jak ja kocham prawackie podwójne standardy xD


Pokaż palcem, gdzie czynię taką niegodziwość. Z góry dziękuję.

To nie było ostrzeganie tylko klasyczne pisowskie machanie szabelką ku chwale Wielkiej Polski xD


Wiadomo. Z ruskim to trzeba delikatnie.

@KoltajlPszeniczny:
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: no właśnie rzecz w tym że już wtedy rosja była krajem agresywnym. Romek był też przeciwnikiem wstąpienia do UE, a już po aneksji krymu i bestialskiej napasci na wschodnią Ukrainę, ukraińska opozycja ujawniła listę Dugina na ktòrej był kto? A no twòj idol.

W dupie mam pis, po prostu gardzę tłuszczą ktòra podnieca się ruskim pachołem tylko dlatego ze jest teraz z yebacpisami.

Idź
  • Odpowiedz