Wpis z mikrobloga

  • 2
@at0mek1: Fakt, mecz z Francją był jego pierwszym na turnieju rangi mistrzowskiej. Co nie zmienia faktu, że kiedy Skorup dostawał szansę, to zazwyczaj spisywał się co najmniej solidnie.
  • Odpowiedz
@smialson: Tylko czy powinniśmy stawiać na bramkarza o rok młodszego od Szczęsnego, który to kończy karierę bo jest stary? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powinniśmy już teraz postawić na Bułkę i dać mu się ogrywać
  • Odpowiedz
@smialson: W ogóle Szczęsny w reprezentacji to wiadomo - kolega, ale jakim cudem on został bramkarzem Juventusu przy jego skłonności do odwalania w stresowych sytuacjach, to ja do dziś nie mogę zrozumieć. Szkoda że ten Skorupski to też już starszyzna
  • Odpowiedz
  • 0
@galicjanin: @Sarpens: Spokojnie - nie pcham Skorupskiego na podstawowego bramkarza reprezentacji. Zgadzam się, że Marcin Bułka powinien zostać nr 1 po Szczęsnym. Łukasz idealny nr 2.

@wstanczyk: Wojtek nie grał w Arsenalu czy Juve przypadkowo - umiejętności Szczęsnego w ogóle nie powinny podlegać dyskusji. Fakt, w kadrze miewał różne epizody - ale chociażby mecze z Niemcami pokazywały, na co go stać.
  • Odpowiedz
Wojtek nie grał w Arsenalu czy Juve przypadkowo - umiejętności Szczęsnego w ogóle nie powinny podlegać dyskusji.


@smialson: A ja własnie dyskutuję. Od wielu lat jak go śledzę, to puszczał te babole i tyle, co świetnych piłek wyciągał, tyle też zaliczał kiksów. Zwykle tacy bramkarze się sprawdzają, ale w jakichś West Bromach, czy innych West Hamach, gdzie trzeba dużo w obronie popracować i wykazać się piękną interwencją. Nigdy nie sprawiał
  • Odpowiedz