Wpis z mikrobloga

dzisiaj akurat zgadzam się poniekąd z kowalem, znowu się zaczyna euforia u pozostałych bo zremisowaliśmy z #!$%@?ą francją, mimo że byliśmy obsrani przez większość meczu. Była cała masa niecelnych podań gdy nasi nie byli presowani, obszerny fragmenty gdzie zamiast wyprowadzać piłke podawaliśmy do tyłu wprowadzając się w coraz większe kłopoty, brak prostopadłych podań, znowu słaby Lewy. Najgorsze jest to że gdyby nasi nie wychodzili na wszystkie te mecze tacy obsrani to każdy rywal w sumie był do ugryzienia, ale jak się ma mentalność chłopa pańszcyźnianego, która od małego jest wtłaczana naszym graczom to nie ma się co dziwić. Jak widzę że nasi zaczynają grać na czas od 75min z Holandią żeby utrzymać remis to mi się w kieszeni scyzoryk otwiera, wręcz byłem przekonany wtedy że strzelą nam drugą. eh mógłbym jeszcze długo pisać ale szkoda nerwów
#kanalzero #mecz #euro2024
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Hogataa26: weź na spokojnie i na trzeźwo jeszcze raz obejrzyj sobie ten mecz i powiedz mi ile Polska miała czystych sytuacji strzeleckich, najgorsze jest to że francuzi (pomijając to że ogólnie zagrali słabo) w pewnym momencie całkowicie staneli a nasi kompletnie nie potrafili tego wykorzystać bo się ich bali.
  • Odpowiedz