Wpis z mikrobloga

@Chlop_Sielski: Jakoś nie widzę, żeby katolicy głośno potępiali osoby zachowujące się w taki sposób. Widziałeś kiedyś, żeby arcybiskup Jędraszewski z ambony potępił pijanych kierowców albo przemocowych mężów? Ja nie. Za to chętnie mówi o homoseksualistach. xD
  • Odpowiedz
prawo jazdy i samochód może w Polsce kupić sobie każdy parch #!$%@?


@Andrzej_Buzdygan: wygląda to na działanie celowe, kierowca nie był pijany ani pod wpływem środków odurzających, celowość działania znów sugeruje zaburzenia psychiczne a te mogą się zamanifestować w dowolnym wieku w dowolnym momencie np. pod wpływem jakiegoś bodźca i nie da się tego przewidzieć w żaden sposób.
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: Nie piernicz, sam jestem antyklerykałem, ale bajdurzysz sobie pod tezę. Problem pijaństwa i przemocy domowej był stale adresowany w kościele, nawet, gdy było na to jeszcze społeczne "przyzwolenie". Nawet z dzieciństwa pamiętam tego sporo, sprzed czasów kampanii "zupa za słona".
  • Odpowiedz
@MatPL1122: najlepsze, że zgodnie z prawem tacy ludzie wcale nie muszą być izolowani. mogą normalnie dalej smrodzić swoim #!$%@? jestestwem i nikt nic im nie może zrobić, dopóki taki faktycznie kogoś nie zabije. U mnie w wiosce był taki koleś mefedroniarz napakowany, który terroryzował centrum. Łaził agresywnie, zaczepiał ludzi, darł mordę bez powodu. Był nieruszalny. Kogoś pobił, ale dowodów nie było. Ćpał, kradł matce hajs na narkotyki i alko -
  • Odpowiedz
@MatPL1122: koleś raz wszedł do autobusu i walił sobie konia. innym razem wszedł do biblioteki i w trakcie zajęć dla dzieci pytał o książki z gołymi babami. prawo nie jest w stanie chronić obywateli przed takimi genetycznymi odpadkami i to jest tragedia.
  • Odpowiedz