Wpis z mikrobloga

Czołem mirasy z tagu #szwajcaria
Mam pytanie odnośnie parkowania na białych liniach. Czasami jest tak że na parkingu jest na przykład godzina gratis. Czy jak ta godzina minie, a ja przestawię się na inne miejsce na tym samym parkingu, to znowu mogę mieć kolejną godzinę gratis?
A co w przypadku jeżeli zmienię parking na jakiś inny leżący nieco dalej?
#polskacebula
Tylko dawajcie szybko odpowiedzi bo zaraz mi się czas kończy xd
  • 12
  • Odpowiedz
@lurker: Nawet jak przejedziesz pół metra to powinno być OK, bo jak już ktoś to sprawdza (co się chyba wyjątkowo rzadko zdarza) to malują kreski na oponie. Ale raczej nikt się w to nie bawi, bo nikt się też nie będzie bawił w stanie godzinami jak co godzinę trzeba przyjść i przestawić ten śmieszny papierowy zegarek.
4833478 - @lurker: Nawet jak przejedziesz pół metra to powinno być OK, bo jak już kto...

źródło: 04NxrmeHaL4APW5W1zxVFw

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@4833478 ha, zegarek ogarnąłem przypadkowo od kobity, kiedy dopytywałem ile na niebieskich można stać. Od niej usłyszałem, że 2 godziny, w internetach pisali 1,5 i dopiero jakiś śniady jegomość powiedział, że generalnie godzinę, ale trzeba tabliczki czytać.
  • Odpowiedz
@lurker: Ja się pytałem kiedyś policjanta to powiedział, że samochód trzeba zabrać z "rejonu". Nie że się przestawi gdzieś obok. Ale raczej nikt tego nie sprawdza xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@roobaq kurczę, bo ja to nie wiem jeszcze jak oni wyglądają i już zastanawiałem się, czy oni w ogóle mają jakąś policję 😅
  • Odpowiedz
@lurker: zważ jeszcze Mireczku czy przy tych miejscach z białymi liniami nie ma parkometru. Zwykle jest info na znaku w pobliżu, że parking płatny i czasami miejsca są ponumerowane, ale to chyba nie reguła. Takie parkometry są zwykle w centrach i miejscach generalnie bardzo uczęszczanych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szwajcarskim-szlakiem to akurat nie rzutuje, bo właśnie chodzi mi konkretnie o miejsca płatne, które przeważnie mają jakiś czas gratisów i chodzi właśnie o skakanie między gratisowymi okresami parkowania 😉
  • Odpowiedz