Wpis z mikrobloga

#rozbiorka #perfumy

Dzisiaj nietypowa rozbiórka. Wjeżdżają dzisiaj dwaj grubi zawodnicy i to określenie nie jest przesadą bo mamy do czynienia z dwoma litrowymi termosami mega unikatów. Zapachy są przechowywane w idealnych warunkach więc jakość jest nienaganna mimo że mają prawie 30 lat na karku 😅
Flaszki mam możliwość rozlać dzięki uprzejmości mojego kolegi. Rozbiórka odbędzie się jedynie jeśli zbierzemy chętnych na wolne mililitry. W przeciwnym wypadku termosy pozostaną nieotwarte u niego i będą czekały i nabierały wartości. Co do jakości i unikatowości zapachów chyba nie muszę pisać, i tak prawdopodobnie większość zainteresowanych będzie wiedziało z czym ma do czynienia 😉
✅Davidoff Good Life wersja Lancaster prawdopodobnie pierwszy batch lub jeden z pierwszych 12 zł/ml wolne 900 ml
✅Nikos Sculpture rocznik 2001 1,8 zł/ ml wolne 900 ml

Sobie zostawiam po 100 ml z każdego zapachu dlatego pozostałe mililitry są do wzięcia

Szkło 3 zł
Wysyłka plus pakowanie 20 zł

Flaszki są póki co w posiadaniu kolegi więc rozbiórka może potrwać 2-3 dni dłużej ze względu na to że będzie musiał mi je wysłać w przypadku powodzenia rozbiórki
Sidepartpompadour - #rozbiorka #perfumy

Dzisiaj nietypowa rozbiórka. Wjeżdżają dzisi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto jestem tylko ciekawy porównywałeś flaszkę z 2001 gdzie były używane zupełnie inne składniki czy patrzysz że flaszka z 2023 i 2024 to przecież to samo i nie warto dopłacać. Jak masz taki batch jak tutaj rozlewam to daj znać, chętnie od Ciebie kupię 100 ml w takiej cenie jak z posta i nie będę musiał robić rozbiórki
  • Odpowiedz
Jak masz taki batch jak tutaj rozlewam to daj znać


@Sidepartpompadour: Nie, miałem z 10-12 lat temu, moje pierwsze perfumy kupione za własną kasę () Nawet jak tam są łzy jednorożca i odwar z łusek smoka, to i tak nie warto płacić ponad czterokrotnej przebitki, bo to poślednie perfumy a nie towar z najwyższej półki. Fakt, że fraje ... to znaczy kolekcjonerów pewnie
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto no tak zakup zapachu poniżej 2 zł za ml to faktycznie sami frajerzy. To co powiedzieć o ludziach którzy kupują niszę za 20 zł za ml. A to że głupich nie sieją to fakt, jeden właśnie się zesr** pod postem z rozbiórka niedostępnego unikatu gdzie to rynek kształtuje cenę bo dostępnego towaru jest niewiele, tym bardziej przechowywanego w odpowiednich warunkach
  • Odpowiedz
@Sidepartpompadour: tutaj podbijam, sam mam setke Nikosa Lancastera i pyszne to gówno jest, ale tak zauważam ze dość mocno podobny jest Nikos Parfum, niedawna ich premiera
co do Goodlife to nie wiem, ale pewnie @dr_love mógłby być zaiteresowany bo coś kiedyś pisał o tym zapachu

zresztą z tego co kojarze to chyba też ty rozbierałeś wtedy też tego Nikosa Sculpture właśnie
  • Odpowiedz
@loopie96: mam Good Life jeszcze, zapach super, ale wart to on jest 1/3 tej ceny za ml
Co do Nikosa, cena super. Wziałbym ale też ostatnio kupiłem sobie Parfum
  • Odpowiedz
@loopie96 zgadza się, kilka lat temu z tego samego źródła miałem nikosa. Też mi parę ml zostało jeszcze ;) wtedy była trochę lepsza cena ale inflacja plus kolejne lata ziomek kisi to w szafie więc teraz cena jaka jest taka jest l. Chociaż myślę że i tak warto poznać. A skoro mówisz że wersja Parfum też dobra to będę musiał sprawdzić
  • Odpowiedz
@dr_love ok, czyli mówisz że nie warto w tej cenie brać? Ja w sumie chciałem sobie wziąć setkę ze względu na dobre opinie i żeby mieć na zapas bo już ciężko z dostępnością szczególnie takich roczników. Ale w sumie trochę w ciemno bym brał…
  • Odpowiedz
@Sidepartpompadour: w ciemno to już w ogóle samobójstwo. To nie jest zapach łatwy i podobający się otoczeniu. Mi dopiero siadł za którymś podejściem, na początku mnie odrzucał, ale dziś bardzo go lubię, ale jakbym miał tak wycenić to 5 zł to jest max maxów jaki mógłbym zapłacić za powiedzmy 100 ml butelczyne. + jak Ci sie nie spodoba to raczej nikt tego nie odkupi w tej cenie i będzie jak
  • Odpowiedz