Wpis z mikrobloga

Szukam po całym internecie i nigdzie nie mogę znaleźć szczegółowej informacji, może ktoś z was jest mi w stanie pomóc - rozumiem, że jednym ze sposobów na zakup ziemi powyżej 1ha jest zdobycie wykształcenia rolniczego, z tego co rozumiem można skończyć studia, albo zrobić kurs rolniczy. I właśnie o ten kurs rolniczy mam pytanie - czy wystarczy zrobić ROL.04 czy trzeba jeszcze ROL.10?

#rolnictwo #pytanie #kursy #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
@wonrz: opie wannabe kułaku i spekulancie poletzam w takich sprawach dzwonic do urzędu
Prawie całe życie myślałem że w urzędach to trzeba czekać pół dnia i że nie idzie się dodzwonić bo tak mi się utrwaliło w dzieciństwie (i wtedy chyba tak było) ale serio sytuacja się mocno zmieniła i naprawdę lepiej jest zadzwonić i dopytać niż zbierać jakieś często mylne i sprzeczne informacje po ludziach, którzy zwykle tak naprawdę
  • Odpowiedz
w na zakup ziemi powyżej 1ha jest zdobycie wykształcenia rolniczego, z tego co rozumiem można skończyć studia, albo zro


@wonrz: nie jest, piszesz o zgode na kupno do KOWRu i w 99% tą zgode dostajesz i kupujesz bez problemu
  • Odpowiedz