Wpis z mikrobloga

Skoro już dziś jest dzień wynurzeń i opinni, to ja uważam że ta kadra nic nie osiągnie w ustawieniu 3-5-2, bo nie ma ludzi do tego po prostu. Pisałem już o tym jak Grubas711 kończył robotę, a wybierano między dwoma MP.

Myślałem że Chlep wróci do korzeni, ale mnie zaskoczył.
Na dodatek Probierz idzie w zaparte że nie ma skrzydłowych i musi grać takim ustawieniem.
Ale bądźmy szczerzy, oprócz Zalewskiego i Frankowskiego to wahadłowych też nie ma.
Już na to tradycyjne 4-4-2 prędzej znajdziesz ludzi.

Zobaczcie na to gdzie poruszali się Zalewski z Frankowskim. Praktycznie nie było ich w polu karnym. Tak samo Kiwior, też hasał prawie tylko gdzieś na boku. Druga bramka stracona w meczu z Austrią to jak to mówili w którymś studiu nie miała prawa paść. Jak masz trzech środkowych.
Chyba Engel mówił że najważniejsze też jest żeby ten "szef" był dobrze skomunikowany z bocznymi.
A wiadomo jak to u nas jest. Nie dość że Dawidowicz jest wiecznie połamany i rusza się jak wóz z węglem, to Betoniarek nie ruszy się bez kogoś takiego jak Glik.

#mecz #reprezentacja #kanalbekowy
#me2024 #orlychlepa
  • 2
  • Odpowiedz
@Matpiotr: 3-4-2-1 jak z Holandią albo 4-5-1. Zagęszczony srodek i szybcy skrzydlowi, to jest futbol na ktory mamy teraz pilkarzy (Zielinski, Moder, Szymański, Urbański, Zalewski, Frankowski)
  • Odpowiedz