Wpis z mikrobloga

Ehh, nie ma szans na dziewczynę, bądźmy realni do cholery. Its over. Umrę samotny, pewnie kiedyś atak serca przyjdzie i tyle. Nigdy nie zaznam miłości, ciepła drugiej osoby. Jakie to tragiczne, to jest jakiś koszmar, wynaturzenie. Ile takie życie jest warte, niewiele, jak można być cały czas tak cholernie sam, tego nie da się opisać słowami. Boże, zlituj się.
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Van-der-Ledre: żadne its over, po prostu masz słaby dostęp do dziewczyn i słabe obycie z dziewczynami, a to nie jest czymś niezmienianym. Dodatkowo depresyjność cię hamuje chociaż w twoim przypadku jest ona na tyle stylowa że pewnie mógłbyś tym coś ugrać z innymi melancholiczkami. Wątpię żebyś był truecelem i naprawdę szczerze miał #!$%@? z dziewczynami by poważnie było it’s over. Jesteś jak tygrys wychowany w zoo, który nie ogarnia łapania sarenek,
  • Odpowiedz
Swoją pustkę wyrażasz pod postacią braku kobiety ale to nie o kobiety chodzi.


@Bonapartysta: z całym szacunkiem drogi kolego, ale w mojej opinii jest to cope z twojej strony i po prostu nieprawdziwe sranie w banie. A ty masz te dziewczyny, przy których mógłbyś mieć porównanie, że wiesz że nie pomagają? Czasem może problem leżeć gdzieś indziej, ale w 90% przypadków jak komuś doskwiera brak bab to rozwiązaniem problemu są kontakty
  • Odpowiedz
@Bonapartysta: co tu dużo mówić wpływ dotyku drugiego człowieka to jest ogólna wiedza naukowa. Jedno przytulenie bardzo obniża stres, czy chociażby głaskanie psa jak ktoś nie ma w ogóle kogo dotknąć to niech sobie przynajmniej towarzyskiego psa kupi to mu też w jakimś stopniu może pomoże @Van-der-Ledre
  • Odpowiedz
@Bananek2: Po czym musisz obniżać stres? Jesteś na wojnie? A no jesteś w swojej głowie a wiec problem masz w głowie. Filozofia obniżania stresu innymi oraz substancjami to logika wprost prowadząca do brania twardych narkotyków oraz wyniszczania swojego ciała na różne sposoby oprócz tego, że stres sam w sobie wyniszcza.
  • Odpowiedz
@Bananek2: Pan chyba trollujesz z tym antydepresyjnym działaniem kobiet. Jak ktoś twierdzi, że istnieje coś takiego jak "potrzeba kobiet" i/albo że mają one działanie antydepresyjne to nie dość, że poczuje się jeszcze gorzej w swoim stanie incelstwa to jeszcze będzie zdesperowany czyli kobiety odrzucą go x10 razy mocniej kiedy się zbliży. Pisząc tak szkodliwe bzdury zaganiasz ludzi na żer kobiet które wykorzystają a nic od siebie nie dadzą, nawet tego dotyku.
  • Odpowiedz
@Bonapartysta: częściowo się zgadzam, trafnie mówisz o desperacji i ryzyku simpowania, traktowania kobiet jak nagrody
Nie chce mi się poświęcać czasu na opisywanie o co mi chodzi. Na pewno masz rację że lepiej jest wyluzować z ciśnieniem na dziewczyny, oczywiście w kontaktach z dziewczynami musimy na takich wyglądać, bo nie ma nic gorszego od desperata, więc masz rację że incel prawiczek może się pogubić jakby przeczytał mój komentarz że kobiety są
  • Odpowiedz