Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałem nowego Ultra 2. Dziś chwilę przed 5 odłączyłem od ładowania i dziś po ósmej i półgodzinnym treningu nieco ponad 80%.
Nie spodziewam się z Watcha drugiego Garmina, ale to gorszy wynik niż mój Series 9.
Pytanie do posiadaczy - czy to normalny czas czy zegarek coś indeksuje na początku jak iPhone czy Mac?
Nie pamiętam już jak to było z S9, ale to co tutaj się dzieje z Ultra to żart.
#apple
helpless - Wczoraj odebrałem nowego Ultra 2. Dziś chwilę przed 5 odłączyłem od ładowa...

źródło: IMG_0204

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@blinxdxb: no właśnie o to chodzi. Pamiętasz może czy na początku też tak szybko Ci bateria leciała? Ja już zapomniałem jak miałem w S9.
Ogólnie już się nawet trochę ogarnął.
Trzy godziny i poszło jakieś 6%.
helpless - @blinxdxb: no właśnie o to chodzi. Pamiętasz może czy na początku też tak ...

źródło: IMG_0206

Pobierz
  • Odpowiedz
@helpless nie pamiętam, kupiłem w dniu premiery to już prawie rok. Myślę że u Ciebie ćwiczenia mogą żreć baterie, bo tam się GPS odpala. Ja głównie indoor ćwiczę i GPS mam wyłączony (cellular Też)
  • Odpowiedz
  • 0
@blinxdxb: tak, ale na Series 9 też używałem na zewnątrz i bateria trzymała lepiej niż w tym.
Potrzymam jeszcze tydzień i jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie to pójdzie zwrot, bo takie działanie na baterii to parodia.
  • Odpowiedz