#mecz #euro2024 #pilkanozna #pzpn #rozrywka

Ogólnie szkoda strzępić ryja ale chyba muszę to napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteśmy zdecydowanie najgorszą reprezentacją na tym euro. Gramy bez żadnego polotu i finezji. Nic dziwnego, że odpadamy z euro jako pierwsi. Brak jakiegokolwiek zaangażowania. Gdyby nasi zawodnicy włożyli choć trochę serca w te mecze to moglibyśmy wyglądać dużo lepiej. Widać to po drużynach typu Rumunia, Albania i choćby Słowenia. Myślę, że gdyby trener wystawił młodzików to chłopaki gryzliby trawę do ostatnich minut.
To co sobą reprezentują obecni kadrowicze to wstyd. Oczywiście mówię o całości. Kto mi może powiedzieć jaki był plan na ten mecz ? Gra skrzydłami? Atak pozycyjny ? Tu nawet przez parę minut nie było widać pomysłu na grę. Mecz z Holandią wyglądał tak samo tylko mieliśmy po prostu dużo więcej szczęścia i może mieliśmy swoje 10-15 minut w całym meczu :) ja tylko pragnę przypomnieć mecz na Mistrzostwach Świata z Japonią gdzie nasi piłkarze mimo tego, że przegrywają ostatni mecz to od 80 minut czekali na końcowy gwizdek grając na czas lub przedłużali wyrzuty z autu. To był blamaż dla futbolu. Od tego czasu jestem bardzo krytycznie nastawiony do gry reprezentacji. Od tego czasu również nic się nie zmieniło. Największtałt szal kończy się na zaśpiewaniu hymnu. Większość piłkarzy chyba boi się po prostu kontuzji i wykluczenia z sezonu :)
W meczu z Austrią padło wszystko - brak zaangażowania, brak pomysłu na grę, brak komunikacji między graczami, mnóstwo błędów i trener zmieniający napastników na napastników i to bez zmiany ustawienia to był dopiero hit xD
Robert, który był w pełni sił i miał 30 min żeby się pokazać zdążył tylko zebrać kartkę. I nie mówię, że miał sam wygrać mecz ale jak na to, w której minucie wszedł liczyłem u niego na zdecydowanie więcej zaangażowania i pracy :)
Koniec końców uważam, że z taka grą i pracą na boisku dostaliśmy to na co zasłużyliśmy a gra i postawa naszej reprezentacji to policzek dla futbolu ale i przede wszystkim dla nas Polaków :)
Już nawet nie wspominam o Panu Borku i innych komentatorach, którzy chyba oglądają całkowicie inne mecze xD
  • 1
@MurdocIsGod: mi podoba się zawsze stwierdzenie jak mówią że trzeba wyciągnąć wnioski i będzie lepiej :)
Jak piłkarz jest debilem i trzeba mu mówić jak ma grać czy ustawiać się przed każdym meczem oraz tyle lat treningów a i tak niecelnie podają to ja nie widzę ratunku. Na szczęście przestałem emocjonować się jak grają.