Wpis z mikrobloga

  • 0
@placzek: ale czasem to za mało. W 2010 roku przeszedłem Selekcję i zawsze byłem powiązany ze sportem i samorozwojem. W tym jest coś magicznego co wciąga ,zabija i czeka na potknięcie
  • Odpowiedz
@placzek: narkotyków nie chce, zielska nie mam skad wziac i tez w sumie nie chce. Bylem od zielska uzalezniony, z 8 lat juz nie pale. No i wlasnie te zielsko wódka zastąpiła, ehhh. Jaki ja moge sport uprawiac w nocy? Chodze spac o 3. W gierki lubie grać, ale bez picia to tez sie nie chce. Żeby kurde nie problem ze snem to jeszcze może bym dał radę jakoś.
  • Odpowiedz
@Chuopijak: niesamowite ze mamy 2024 rok a ludzie dalej żyją w pełnym przekonaniu że alkohol to nie narkotyk.

Czym jest narkotyk? Jak wynika z definicji ustawowej narkotykami nazywamy środki odurzające, substancje psychotropowe i psychoaktywne pochodzenia naturalnego lub syntetycznego działające na ośrodkowy układ nerwowy.

Z definicji alkohol jest narkotykiem. dodatkowo twardym ponieważ wywołuję silne uzależnienie fizycznie.

a
  • Odpowiedz
Słyszałem, że psychodeliki mają potwierdzone działanie lecznice przy pomocy wychodzenia z alkoholizmu (i ogólnie uzależnień). Raz wziąłem mdma (które jest bardziej empatogenem ale dużo źródeł zalicza również do psychodelików) i poczułem olbrzymie obrzydzenie do tak prymitywnej używki jak marihuana. Rzuciłem palenie na 4 miesiące potem niestety wróciłem. Ale lekki niesmak pozostał i do teraz odczuwam że to zbyt prymitywna używka dla mnie wiec staram sie jej uzywac jak najrzadziej (przed wzięciem byłem
  • Odpowiedz
roznica taka ze ja mdma wzialem rekreacyjnie a obrzydzenie do marihuany to był pozytywny skutek uboczny. zakladam ze jak ktos sie do tego przygotuje o wiele lepiej i wezmie czysto lecznico to i efekt bedzie lepszy.
rowniez tydzien po wzieciu odczuwałem tzw after glow. to taka odwrotność kaca/zjazdu
  • Odpowiedz