Wpis z mikrobloga

Najwiecej do gadania maja ci ktorzy nic tu nie wrzucaja ¯\(ツ)/¯


@LoopyMajestic: Fociłem dobre 20 (mniej więcej) lat, więc swoje się już napstrykałem. Tu nie wrzucam nic, bo dwa lata temu sprzedałem aparat i nie mam zwyczajnie czym focić ¯\(ツ)/¯ Swego czasu byłem dość aktywny na Flogu, ale teraz nawet nie mam się czym pochwalić, bo z powodu nieaktywności usunęli mi konto. Ch.uj im w oczodół.

Także wybacz ale nie spamuję, po prostu widzę #!$%@? kadr i to komentuję, mam wyrobione oko i to mnie boli jak widzę taką fotkę. Swoją drogą powiem Ci, że jak za taką cenę obiektywu to ostrość nie powala. I skąd to ziarno, zwłaszcza na głowie? Za ostre wyostrzanie w postprodukcji czy za wysoki poziom ustawiony w
  • Odpowiedz
  • 1
@LoopyMajestic: masz może więcej fotek? Może uda się odczytać obrączkę z lewej nogi. Jeśli dasz radę, to numer znacznika powinno wprowadzić się do systemu POLRING. Dostaniesz informacje na temat historii tego osobnika, a obrączkarz dostanie informację zwrotną
  • Odpowiedz
  • 0
@kolejne_juz_konto No I widzisz, ty się nagadasz że kadr ciut nie taki albo hurr durr bo ziarno. Tymczasem przeciętny "widz" ma #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
Rozumiem hobby itd ale takie analizy prostego zdjęcia co sobie OP ustrzelił w podróży podchodzi pod #elektrodacontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz