Wpis z mikrobloga

@akaisterne: ehh niestety takie rzeczy tylko w filmach. W rzeczywistości to ci co nas tyrali mają poukładane życie i ładne julki a my mamy ptsd i kompleksy a zemsta nigdy nie nadejdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@morning_starr: Ten sezon jest taki sam jak drugi i trzeci. Homelander powinien juz dawno wybic cala ekipe The Boys, ale po prostu tego nie robi. Watki poboczne sa slabe. Nie obchodzi mnie gejowski romans Frenchiego. Nie obchodzi mnie siostra Kimiko. Nie obchodzi mnie ojciec Hughiego. Ogladam tylko dlatego, ze Anthony Starr dobrze gra, ale nawet to robi sie juz nudne. Mam nadzieje, ze to ostatni sezon, bo tak szczerze, to powinni
  • Odpowiedz
@akaisterne: Nie pamiętaj aż tak dokładnie 3 sezonu, ale wydaje mi się że byl lepszy bo nie przypominam sobie takiego zawodu. Homelander rekrutujący sobie kogoś do pomocy dowodzeniem jest bardzo out of character. Hughie i jego wątek to slapstikowa drama. Firecracker nie jest niczym nowym a wtrącanie nowej postaci tak późno mija się z celem. Butcher mąta się raz w tą, a raz w tamtą stronę jakby miał bipolarna. Postacie są
  • Odpowiedz