Wpis z mikrobloga

Zaczynam grać w Football Manager 2024. Chcę zainstalować niższe ligi polskie i spróbować awansować do Ekstraklasy Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. Kolega, który gra już od kilku miesięcy w tą grę twierdzi, że to będzie niesamowicie ciężkie do osiągnięcia i trzeba znać fryzjera xd Serio jest aż tak ciężko z tym? Czytałem gdzieś, że niby wystarczy ściągać dobrych newgenów i za jakies 8 czy 12 sezonów można wygrać z takim klubem nawet Ligę Mistrzów o ile będzie się taką drużynę dość dobrze prowadzić. Jak to z tym jest?
#footballmanager #fm #fm24
  • 5
  • Odpowiedz
8 czy 12 sezonów można wygrać z takim klubem nawet Ligę Mistrzów


@Edenes: Jak znasz dobrze silnik i wszystkie mechanizmy, to może. Ja Romą wygrałem LM dopiero po 10 sezonach.
  • Odpowiedz
@Edenes: No bez jaj, w ogórkowych ligach to dobry junior wskakuje Ci do pierwszego składu. Jak w 12 sezonów nie wejdziesz do Eklapy, to może po prostu nie masz talentu
  • Odpowiedz
  • 0
@Edenes ciężko jest do czasu aż nie będzie statusu profesjonalnego bo potem lepsze kluby za darmoszke biorą twoich grajków, ale ogólnie jak przejdziesz 3 ligę to jazda już do ekstraklasy prosta. Raz Concordią Knurów się udało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz