Wpis z mikrobloga

@Knamga: ocena: trója z minusem, siadaj.
Ładnie wykute, połączone prawidłowo. Błędem jest zdjęcie izolacji zewnętrznej na odcinku w ścianie (trzeba było choć taśmą PVC opitolić), za długie też masz końcówki przewodów bez izolacji, one nie powinny takie gołe świecić. Na gniazdku często masz naniesiony wzornik, na jaką długość powinien być odizolowany przewód.
  • Odpowiedz
@Knamga: jak już uzwijasz te 25cm kabli w puszce to uważaj żebyś sobie któregoś nie przebił tymi łapkami z ząbkami jak będziesz gniazdko przykręcał.
  • Odpowiedz
@Knamga: i super. Zaciągnij to tylko jakimś gipsem, czy coś. Tą ślepą puszkę zatkaj styropianowym krążkiem albo nawet torebką foliową (by gips nie dotykał bezpośrednio do instalacji) i też zarzuć gipsem. Wkręty tylko z niej wykręć, bo się będą odznaczać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jarek_P: @bor123 mam zaślepkę.
Mam tynk gipsowy, na ścianach taki jest nałożony więc chciałem uzupełnić tym samym. Podobno długo schnie, można nakładać? Stolarz wjedzie za miesiąc a jak szafka przykryje to chyba nie wyschnie?
Knamga - @Jarek_P: @bor123 mam zaślepkę.
Mam tynk gipsowy, na ścianach taki jest nało...

źródło: IMG_1128

Pobierz
  • Odpowiedz
@Knamga: ja w zeszłym roku z pośpiechu założyłem bruzdę w ścianie gładzią xD #!$%@? to dopiero schło długo i jeszcze pękło w #!$%@? za jakiś czas ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz