Wpis z mikrobloga

@thority ty dosłownie wszedłeś komuś na chatę, zesraleś się na środku salonu, a potem mówisz "i co, będziesz mówił że to niby ja nasralem by odwrócić uwagę od tego, że masz gówno na środku pokoju?!"
  • Odpowiedz
  • 4
@Pasiak420: całe szczęście, że komendant niemiecki wyraził ubolewanie z powodu Afgańczyków, co? Nie powtórzy się to już nigdy.

Zdjęcia tęczowych aktywistów z ciapatymi w samochodach też wina PiSu.
  • Odpowiedz
  • 1
@wstanczyk: dobra, ile tych wiz za łapówki ostatecznie było? Moje ostatnie dane to 607 wg Szczerby.
Coś się zmieniło w tej kwestii?
Czy jesteś w stanie zagwarantować, że tęczowy Donek nie sprowadzi tu więcej inżynierów?
A jak sprowadzi, to będziesz go bronił tymi 607 wizami? O tym jest OP.
  • Odpowiedz
@thority: XD, Czy ty jesteś upośledzony? Pokaż, że PO świadomie i celowo sprowadza do Polski imigrantów, bo tym, dzbanie jest IMPORT.
I tak, PiS świadomie i celowo sprowadzał imigrantów z Afryki, zarówno legalnie, jak i za łapówy.

Pushback z Niemiec dotyczy tych imigrantów, którzy już u nas #!$%@? byli, albo tych samych co naściągał PiS, albo tych co wbrew polskim władzom przedarli się przez granicę.
  • Odpowiedz
XD, Czy ty jesteś upośledzony? Pokaż, że PO świadomie i celowo sprowadza do Polski imigrantów, bo tym, dzbanie jest IMPORT.

@kurczok: To taka jest wasza narracja? Że skoro nachodźców sprowadzają organizacje pozarządowe, to nigdy nie przyznacie, że winny jest rząd Tuska, mimo że robią to z pełną aprobatą i wsparciem rządu?
  • Odpowiedz
  • 0
@kurczok:
1) nie zesraj się
2) poczekajmy na dane o imigracji w perspektywie 12 miesięcy i po sukcesie uśmiechniętego rządu, czyli pakcie relokacyjnym.
3) nie o tym był OP, ze PO już nasprowadzała
4) choć jak widzę waszą radość na widok aktywistek z murzynami w samochodach jestem pewny, że macie już argumenty za tym. O tym był OP.
  • Odpowiedz
  • 0
@kurczok: tego nie wykluczam, skoro nawet kibole się zaangażowali w przemyt.
Na ustach i w sercach hasła o rasistach Polakach i potrzebie większej liczby mudzinów ma póki co twoje środowisko polityczne.
  • Odpowiedz
@thority: w żaden sposób nie wynika z tego, że lewica to moje środowisko polityczne. Ba, z faktu istnienia tej koalicji nie wynika, że PO i lewica to te samo środowisko polityczne.
  • Odpowiedz
@thority: ja tam myślę żeby się tak pomalować kupić ponton i zacząć pobierać socjal w którymś kraju europejskim, a najlepiej we wszystkich na raz
  • Odpowiedz