Wpis z mikrobloga

@ferdidurke: nie ma to jak się chwalić kur3stwem w internecie... rodzina pewnie się do niej nie przyznaje, a rodzice to pewnie złożyli wniosek o wydziedziczenie w każdym możliwym wariancie... obraz jak upaść moralnie za pieniądze ponieważ nie potrafi się czego innego w życiu robić niż pokazywać swoje c1psko w orgiach...
  • Odpowiedz
@SaIamanca: to nie wbijajcie jej 80k i po problemie. Jeśli ludzie wbiją, to znaczy że jest zapotrzebowanie na tego typu content. Nastały takie czasy że #!$%@? bardzo dobrze się monetyzuje, możesz ci się to nie podobać, mi osobiście się to nie podoba, ale to nie zmienia faktu że nasze społeczeństwo uogólniając doznało upadku moralnego a my jesteśmy tego częścią. Tak więc "część, giniemy" a będzie tylko gorzej ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@rafal4432: to że puste laski chcą przepchać kur3stwo jako coś normalnego nie oznacza, że ja mam na to nie reagować i przejść obok. Mi się to nie podoba jak większości, więc też jakoś reaguje. Trzeba kur3stwo tępić, by właśnie w przyszłości społeczeństwo nie uznało to jako coś "normalnego". Takie moje zdanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@SaIamanca: tylko swoją rakcją przyczyniasz się do popularności takich osób. Jej zależy na tym aby gadać, nieważne czy dobrze czy źle, wg. mnie najlepsze co możemy zrobić to ignorować takie posty i takich ludzi.
  • Odpowiedz
@ferdidurke: @SaIamanca
“Ja uważam, że coraz częściej ludzie w Internecie będą mogli się przekonać, jeśli chodzi o moją osobę, że ja mam coś więcej do powiedzenia niż tylko pokazanie za przeproszeniem tylko tyłka i cycków”
~ @NatalieWayne rozmowa opublikowana 22 kwietnia 2023

Co ciekawe chwilę później mówi, że jeśli ma jakąś konstruktywną krytykę gdzie może wymienić się argumentami to chętnie odpowie, a jak ktoś rzuci wyzwiskiem to nawet nie wdaje się
GoodGuyChucky93 - @ferdidurke: @SaIamanca 
“Ja uważam, że coraz częściej ludzie w Int...

źródło: IMG_9055

Pobierz
  • Odpowiedz
@ferdidurke: @SaIamanca Żeby nie było, że pomijam coś na moją niekorzyść/jej korzyść tutaj jest to co było w środku.

Aha i dla kontekstu to była odpowiedź na jej wpis w którym twierdziła, że to co robi jest ciężką pracą i nie jest dla każdego, gdyby to było pójście na łatwiznę jak niektórzy twierdzą to każdy by to robił zamiast męczyć się w pracy której nienawidzi
GoodGuyChucky93 - @ferdidurke: @SaIamanca Żeby nie było, że pomijam coś na moją nieko...

źródło: IMG_9056

Pobierz
  • Odpowiedz
@rafal4432: Ja osobiście zgadzam się z @SaIamanca moim zdaniem właśnie powinno się to nagłośnić. Gdyby sobie robiła co robi i niech nawet prowadzi sobie tego x i wrzuca fotki. Jednak w przypadku jej i tego jej sebka niestety sytuacja wygląda nieco innaczej i ku*reskie zachowanie jest już czymś naturalnym i automatycznym.
Ostatnio po pewnej akcji przyjrzałem się ich działalności i nieźle to sobie wymyślili. Oboje komentują gdzie się da żeby tylko
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: stary, jak by nie tacy ludzie jak ty którzy dają atencję to nawet bym nie wiedział że taka osoba istnieje. Ja nie jestem adresatem jej postów, to dzięki wam dowiedziałem się kim jest i czym zajmuje się Natalie, więc może wam podziękować że przyczyniacie się do jej rozpoznawalności
  • Odpowiedz
@NatalieWayne: Znowu kłamiesz. Raz powtórzyłem wpis bo dodałem pod jakimś starym wpisem więc wrzuciłem jeszcze raz na świeższy tak żeby inni mogli zobaczyć zarówno zarzuty jak i twoja odpowiedź.
Wiesz gdzie jeszcze zdarzyło mi się wypowiedzieć? Na profilu Natana pod jego wpisami gdzie kręciliście swoje kłamstwa i manipulacje pod każdym jego wpisem.
Praktycznie każdy twój wpis to popis hipokryzji albo kłamstwa, często nawet mamy połączenie tego i tego.
Reasearch, zbieranie wszystkiego
  • Odpowiedz
Żeby osiągnąć sukces w branży, które nie polega na pójściu na łatwiznę musisz napluc na płatki sniadaniowe znanej osoby a pozniek wszystkich wyzywac. Albo mozesz grać w gry i wyzywac matki, czekając na donejty od dzieci w międzyczasie namawiając ich do wydawania pieniedzy na skiny w CSie. Dobranoc
  • Odpowiedz