Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Part 2
Czyli cd o parze Kamerdynerskiej a teraz w nawiazaniu do ich dzialalnosci biznesowej i krytycznych komentarzy pod ich gniotami.
Przyglup Kamerdyner zmuszony juz do reakcji po fali komentarzy ze opowiada same kocopoly jak to Europa upada, jak tam jest zle, ze nic tam nie ma a sam jest juz 3 rok w Azji a jedyny biznes jaki otworzyl jest konto na Patronite i prosby o wplaty ludzi z tej biednej Europy.
I tu Kamerdyner sie pochwalil ze te biznesy byly tylko dla fun a gdyby tylko chcieli to mogliby dostac prace w prawie kazdym kraju Azji bo Azja szuka wykwalifikowanych specjalistow zwlaszcza w ich branzach tzn .motoryzacyjnej i logistycznej w zwiazku z ekpansja azjatyckim marek samochodow EV. I ktos mu napisal ze przesadza to odpowiedzial ze nie a jedynie to Japonia bylaby dla nich wyzwaniem ale gdyby Japonczycy zobaczyli w ich CV takie marki jak Mercedes, BMW czy Volvo to by im sami zaoferowali prace :)
A teraz przejdzmy do Bulgarii do ktorej na momencie wyjechali bo niby mieli jakas ziemie kupowac bo to dobra lokata kapitalu zanim developerzy, inwestorzy czy fundusze wejda mocniej w bulgarski rynek nieruchomosci. Oczywiscie nic tam nie kupili i zmienili narracje ze pojechali do Bulgarii pomagac rodzicom Natali bo sa juz w podeszlym wieku ( ojciec Natali wyglada lepiej niz jej partner :) . I tak sie napomagali ze wyjezdzaja teraz do Holandii na kontrakt zeby zarobic na powrot do Azji i niby edukacje tam bo beda rozwijali nowe projekty zwiazane z AI i tym podobne.
I tak patrzac na tego ciezkiego cymbala Macieja i sluchajac o jego opowiesci z mchu i paproci: logistyka, spedycja, lancuchy dostaw, projekty kontrakty, sztuczna inteligencja i kij wie co jeszcze to zawsze mam jego obraz kiedy u Gapy probowal rura przebic dno szamba zeby spuscic gooowno do wod gruntowych.
Logistyk z Mercedesa :)
Nightshift_ - #raportzpanstwasrodka 
Part 2 
Czyli cd o parze Kamerdynerskiej a teraz...

źródło: 1000018717

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Nightshift_: On mi się kojarzy z tym sebą z memów/ filmiku "Co pana najbardziej denerwuje?"
Razem z muminem, łysym mogliby na uniwersytecie klapka otworzyć cały wydział "lepszych stanów świadomości po yabie, chłopskiej geopolityki i manifestacji z udziałem kińśkich piramid."
Bez podziału na kierunki, bo to się świetnie uzupełnia.
adik75 - @Nightshift_: On mi się kojarzy z tym sebą z memów/ filmiku "Co pana najbard...
  • Odpowiedz
@Nightshift_: to sa dzbany i tyle, nawet niech dostana po 600euro na leb za jakies lekkie prace gdzie nie trzeba 8godz tyrac ale w azji sie robi to juz by nie musieli jechac do hansa czy tam hajna w holandii bo jak tam nawet po 2k na leb dostana to watpie aby takie knury co zezrec musza 1.5k odlozyly miesiecznie a w barsku siedziec trzeba a nie pod palma😉
  • Odpowiedz
ta logistyke/motoryzacje


@EdgyCaesar97: wyprowadzaj samochody klientów z salonu na ulicę i oddawał kluczyki. Kiedyś to się nazywało Boy Hotelowy, teraz pewnie logistyk motoryzacyjny
  • Odpowiedz
@wariat-z-choroszczy: co ile kosztuje w holland to ja wiem, mieszkam 60km od granicy😉 a o to mi tez chodzilo ze tam jak chcesz normalnie pojesc a nie najtanszy chlam przetworzony i chleb tostowy wpieprzac plus parowki to im tych dwoch wyplat nie starczy a kamerdyner smietnik ma niewiele mniejszy niz knur mumin wiec trzeba tam frykadeli troche nawpychac😅
  • Odpowiedz