Wpis z mikrobloga

Kiedyś pisałem, że prawaki z wykopu to inny stan umysłu. Ani trochę się nie myliłem.

Cała główna zaj**** uchodźcami i imigrantami. Gratuluję, na pewno w ten sposób zdobędziecie poparcie polityczne dla waszych chorych projektów politycznych. Tak, mam Was na myśli, KonfePiSaki. Jeszcze w co drugim wpisie nadużywanie słowa "fajnopolak" i określenia "uśmiechnięta Polska". Niektórzy z Was liczą już murzynów i robią zdjęcia śniadym chłopakom z ubera czekającym na kebapa na dworcu. Przecież to jest tak idiotyczne, że tylko debile się nabierają na te wasze manipulacje.

#polityka #prawackalogika #prawica #lewica #neuropa
  • 1
  • Odpowiedz
@paszko_M: Weź głęboki oddech i uspokój się bo dojdzie do incydentu kałowego i ile już do niego nie doszło. Więcej uśmiechu :)

Warto przypomnieć, że odliczanie czy ilość murzynów jest prawidłowa zapoczątkowali wokeiści, czyli środowisko z którym sympatyzuje neuropa. :) Artykuł ma prawie 10 lat, więc nie jest to wcale nowe zjawisko.

https://www.polygon.com/2015/6/3/8719389/colorblind-on-witcher-3-rust-and-gamings-race-problem

I najważniejsze, pamiętaj że, nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na
  • Odpowiedz