Wpis z mikrobloga

#przegryw #pracbaza Wk...a i wykańcza mnie kołchoz już ehhhh, nie wiem jak ludzie tak potrafią dekadę albo całe życie robić.
Chuop se coś musi zmienić se, jakieś kursy porobić, jakiś zawód zrobić, ale bez studiów, co by se mógł zrobić? Jakaś spokojna praca dla jego żeby się nie zaj...ć na śmierć i zarobić chociaż tą 5ke ( ͠° °) Ino nie wie chuop co
  • 11
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02 kup sobie kurs comptia A+ na udemy, następnie kup sobie ten certyfikat i go zdaj. po tym zgłaszaj się na helpdesk do it. przy okazji szukaj darmowych az900 od microsoftu bo też fajnie w cv wygląda. jak ci sie spodoba życie w it to rozwijasz się jako admin i jesteś gość jak siemasz
  • Odpowiedz
@Curell ja tak zrobilem i po 8 latach na budowie znalazłem robotę w IT. Pracę znalazłem co prawda cudem ale warto było, to jest inny świat porównując do budowy.
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02: A spróbuj może coś w handlu podziałać jako przedstawiciel. Transport od strony spedycji jak masz silną psychikę lub logistyka. Coś w kierunku księgowego może? Ostatnio widzę wzrosty płac w innych branżach i jedną wielką kupę w IT. Jak znasz Angielski i jesteś ogarnięty to coś sobie ustrzelisz, tylko trzeba czasu. Ja osobiście też próbuję się wbić w branżę zakupową ze względu na negocjacje handlowe które byłyby całkiem fajnym doświadczeniem.
  • Odpowiedz