Wpis z mikrobloga

@Lachon: - barnej to zdrajca bo dogadał się z " osobą która założyła mi sprawę cywilną"
- ty śmieciu ( tu wstaw dowolny nick z czatu) nie pisz,że cisza ,koniec już
- barnej sprzedał się za dwa kanały i to osobie która " założyła mi sprawę cywilną"
- w Białymstoku nikt nie sprzedałby się za dwa kanały
- mam głosówki jak w maku na Pomorzu chciałeś żeby wystalkować ci paszteta i minię. Napisz, że nie to wrzucę głosówki.
- z bratem to wiadomo. Brat ci kosę w brzuch sprzeda a za chwilę godzisz się bo to brat. A ty mnie sprzedałeś osobie która zakłada mi
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: jak to mówi Krzysiu - " wszyscy po jednych piniondzach ".
A właśnie jeszcze mnie się przypomniało.
Była jeszcze kwestia tego, że barnej z ekipą olo był na jakiejś kolacji z okazji nawiązania współpracy z grajewiakami. I jadł z nimi, wódkę pił z nimi a teraz zdradził ichich dla osoby która wytoczyła mnie sprawę cywilną.
I teraz barnej chce im odesłać blikiem 400zł za tę wódkę co wypił i
  • Odpowiedz
@bellacavem: piękne to było streszczenie XDDD ja słyszałem tylko kawałek i było o tym że zielony mówił że Adam Iksel molestował jego dziecko i że dojedzie zielonego ale na niego jeszcze przyjdzie czas i w sumie jeszcze nie ma pomysłu jak go dojechać. Ale trzeba przyznać zielony to akurat straszny śmieć.
  • Odpowiedz
@Formbi: A tam nie było , moderował pewnie lajta tego. Ludzie tak mnie napisali, itd.... pod nickiem innym ale to barnej był , ten multikonciarz i multikanałowiecjutuberski.
  • Odpowiedz