Wpis z mikrobloga

#polityka
Ale ja mam bekę z PiSowców, jak roztłumaczają swoje przestępstwa, że oni to dla dobra robili.
Czcze gadanie, jak na to co zrobił są paragrafy xD

Napisane jak wół - CBA nie może być finansowane spoza budżetu.

I co? On nie wiedzioł? xD

Tak samo co z tego, że kupiłeś wóz strażacki chłopom? Ustawiłeś przetarg - złamałeś prawo. Ustawiłeś w #!$%@? przetargów na miliony w sposób ustawiczny - do kicia xD
janusz_p0lak - #polityka 
Ale ja mam bekę z PiSowców, jak roztłumaczają swoje przestę...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: Do polityki idą ludzie którzy do niczego się nigdy nie przyznają. A jak ich złapią za rękę to mówią że to nie ich ręka. Trochę jednak mierzi mnie perspektywa tego że to wszystko trwa w nieskończoność i zamiast koncentrować się (nowi rządzący) na przyszłości, cisnąć atom, inwestycje itp, to koncentrują się na próbach rozliczania #!$%@?ów. To będzie trwało latami, zajmowało w #!$%@? czasu i przestrzeni i zapału i kto
  • Odpowiedz
  • 37
@Varin: Praworządność jest mega ważna. Ok nie posmarujesz ją chleba, ale instytucje demokratyczne muszą działać. To podstawa naszej cywilizacji. A da się robić wiele rzeczy na raz. Można i budować elektrownie i rozliczać PiS.
Elektrownia powstanie.Tusk ogarnie, on umie w inwestycje :)
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: No racja, co tu dużo mówic. Ja po prostu chciałbym oglądać w TV niebieską poświatę z rdzenia polskich elektrowni atomowych, rozbłyski zimnej fuzji w polskich instytutach badań, startujące #!$%@? rakiety/samoloty opracowywane w Polsce.. A wiem ze przez kolejne 4-8 lat będziemy oglądać te same #!$%@?łe ryje ludzi któzy nawzajem się obrzucaja gównem. Można wiele rzeczy naraz i tego sobie i nam życzę, ale wszyscy wiemy jak pewnie będzie :P
  • Odpowiedz
Trochę jednak mierzi mnie perspektywa tego że to wszystko trwa w nieskończoność i zamiast koncentrować się (nowi rządzący) na przyszłości, cisnąć atom, inwestycje itp

@Varin: ale ty wiesz że nie ma limitu na ilość tematów, którymi się rząd zajmuje? prokuratura ma budować te elektrownie, czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: Dziś na tvn24(może bis bo zwykły rzadko oglądam) był wywiad z sędziami na temat działania Manowicz. Stwierdziła była, pani Manowicz, że świadomie złamała prawo dla dobra Polski. Także to norma. Pi3rd2ący w fotel prezydenta Andrzej 'fumfel Xi' Duda też łamał konstytucję dla dobra Polski. Zabawiająca się w Carmageddon Beata znad świeżego asfalta też łamała prawo dla dobra Polski. Pinokio też j.w.
  • Odpowiedz