Wpis z mikrobloga

polacy boją sie piłki, boją sie iść za akcją, nie umieją tworzyć ataku pozycyjnego, wolą przyglądać sie piłce, podawać do Szczęsnego, a najlepiej to jakby dało radę wygrywać mecze na stojąco to wtedy polacy byliby mistrzami świata i europy naraz, sorry ale oglądałem wszystkie mecze i spośród nich polacy zagrali najgorzej, fartowny gol z różnego kazdą drużyna może strzelić, KAZDA drużyna #!$%@? na tym euro, nawet słowenia czy słowacja zajebiście grały a tutaj czytam jakieś zachwyty nad niby dobrą grą naszych orłów XDDD czasami mam wrażenie że chyba żyje w jakiejś innej rzeczywistości bo kompletnie nie podnieca mnie honorowa porażka po NIBY dobrej grze, austria i francja polerują #!$%@? na łatwe 3 pkt z nami taka prawda #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
@Patryk4: Nie no chłopie często było tak, że akcja szła do przodu a jeden z drugim zdecydowali, że to jednak trzeba na spokojnie i cyk do tyłu. Na pewno lepiej wyglądało niż za michniewicza ale wciąż daleka droga nie ma się co czarować
  • Odpowiedz
  • 4
@Pepega #!$%@? gdzie dobrze zagrali? od 70 minuty na stojąco żeby remis ugrać? wtf? jakieś groźne akcje stworzyli? z holandią jedyne co sie da zapamiętać to podania do szczęsnego który wykopywał cięgle piłke na środek boiska czy w aut bo nie było z kim grać albo zaraz ją tracili XD ale hehe probierz garniturek hehe
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: glos rozsadku. Zawsze polaczek znajdzie plusy xd. A to fartownego gola, a to garniturek, a tu ze eskimosi pochwalili polske w polar ekspresie. Dokladnie jak mowisz. #!$%@? grali. Kupa w majtach, zero kondychy, kompleksy i bezproduktywna bieganina
  • Odpowiedz