Wpis z mikrobloga

@inkill:

każdy Polak gapi się na murzynów w miejscu publicznym. Ciężko oderwać wzrok skoro nie wiesz kiedy wyciągnie kosę i spróbuje cię #!$%@?ć


Na początku tak a potem się przyzwyczajasz. Sam tak miałem, odkąd PIS wpuściło na wizy studenckie do mojego miasta tłumy murzynów kilka lat temu, to się na nich gapiłem, ale po tylu latach codziennie ich widując nie zwracam większej uwagi bo gdzie się nie ruszyć to murzyni
szef_foliarzy - @inkill:
każdy Polak gapi się na murzynów w miejscu publicznym. Ciężk...

źródło: 0001

Pobierz
  • Odpowiedz
Na początku tak a potem się przyzwyczajasz. Sam tak miałem, odkąd PIS wpuściło na wizy studenckie do mojego miasta tłumy murzynów kilka lat temu, to się na nich gapiłem


@szef_foliarzy: Fakt. I to nie chodzi o jakieś zacofanie, czy rasizm, bo podróżując dosyć się naoglądałem kolorowych nacji, także w samej Europie, a w zachodnich stolicach europejskich kalejdoskop rasowy to norma. Po prostu w pewnym momencie, właśnie tych kilka lat temu,
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: Powiem więcej. Nie jestem obytym po świecie, ale mam brata w Holandii, w dużym mieście, ale nie takim największym jak Amsterdam, taki odpowiednik Lublina, też akademicki. No i on jak przyjeżdża od kilku lat na urlop do Lublina to jest zszokowany widząc tylu Afrykańczyków. Jak mówi u nich owszem są różne egzotyczne narodowości, ale ale nie w takim stężeniu jak w Lublinie. A wie co mówi bo mieszka tam
  • Odpowiedz