Wpis z mikrobloga

#mecz wpisałem po holendersku o francusku Cody gakpo i nigdzie nie zamienili g na k. Gram w Fifę od lat i sobie zmieniam komentarz bo polski nudny no i akurat nigdy w życiu nie słyszałem by ktoś tam mówił HAKPO, co ten debil se ubzdural? Jakiś slang z dzielnicy biedy w której się wychował gakpo? XD nie mogę tego wytrzymać jak on to mówi. Najlepsze jak Koeman ściągnie go to debil Borek pewnie będzie mówił, że hakpo w tej sytuacji by zrobił to albo i tamto :D
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neemo ale mówiłem że z jakiejś dzielnicy biedy slang, nikt tak nie mówi żaden komentator na świecie. Nie wiem czy Holendrzy w tv nawet tak mówią bo nie sprawdzałem ale obejrzyjcie sobie jakiekolwiek highlighty nawet po serbsku albo portugalsku i tam każdy mówi Gakpo. Wiem, że się zesrałem ale denerwuje mnie jego debilizm i na siłę bycie poprawnym. Ale skoro wymawia hakpo po #!$%@? wie jakiemu to w takim języku powinien
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@abcdefghijklmn8 no więc brawa dla wykopowych ekspertów, i bronią debila który mówi lepiej niż pewnie gościu który mu powiedział że się tak mówi. Bo już widzę historię jak opowiada, że spotkał holenderskiego komentatora i mu powiedział że się tak mówi
  • Odpowiedz
@oran: widziałem też że ktoś narzekał na "Ksawi" Simons, nie znam się i oni głównie go nazywają po nazwisku, ale na pewno nigdy nie powiedzieli 'Ksawi'... Mówią normalnie Xavi, bardziej przez 'Cz' jak ten z Barcelony, a nie jakieś Ksa...
  • Odpowiedz