Wpis z mikrobloga

#bdi #aero2 #captcha Jak to jest z tą captchą w Aero2? Bo dziś byłem zmuszony użyć BDI (wysiadł mi normalny internet) i z początku rzeczywiście zapytał mnie się o captcha ale od tego czasu kilka razy restartowałem połączenie (miną godzinny termin) a raz zrestartowałem komputer i już mnie więcej o captcha nie pytał. Pyta się tylko raz dziennie czy jak? Nie żebym narzekał ale jestem zdziwiony.
  • 8
@ZdzisiekPoranny: aktualnie nie powinien pytać co godzinę (przejściowo), ale ogólnie to ta godzina to nie jest godzina zegarowa, a godzina połączenia sieciowego. Jeśli raz wpiszesz captchę, pokorzystasz z 10 minut i wyłączysz połączenie, to jak się połączysz tydzień później i tak będziesz miał jeszcze 50 minut internetu bez captchy
@ZdzisiekPoranny: chodzi o to, że typy z aero wprowadzają to powoli, aby każdy mógł przyzwyczaić się do nowego systemy logowania. Docelowo będzie co godzinę i myślę, że w najbliższych dniach tak właśnie będzie to wyglądało.

BTW. po całej gównoburzy ja jestem zasadniczo zadowolony. Chodzi zawsze i z pełną prędkością. Od dwóch miesięcy nie dało się używać aero ;/;/ wbić się po IP prawie niemożliwe, prędkość tak żałosna, że hej .... Ja
@marrbacca:

Jeśli raz wpiszesz captchę, pokorzystasz z 10 minut i wyłączysz połączenie, to jak się połączysz tydzień później i tak będziesz miał jeszcze 50 minut internetu bez captchy


To raczej nie to bo mam cały czas włączony - pełne 60 minut (film się ściąga).

@vertoo:

No to by coś tłumaczyło. W sumie rzeczywiście ta captcha to nie była jakaś tragiczna - zgadłem za pierwszym razem co było napisane ;-)
@vertoo: według ich regulaminu tak. Trochę mi to popsuło koncepcję aplikacji na andka która odliczałaby godzinę od ostatniego wpisania kodu, na trudniejsze rozwiązanie sprawdzanie, czy kod już trzeba wpisać ;)