Wpis z mikrobloga

@bad_sin: Nie jestem bezbłędny ale potrafię weryfikować informacje. Jeżeli ktoś wpuszcza tutaj legalnie imigrantów do pracy a pózniej na nich szczuje to jednak trzeba być totalnie #!$%@? by jeszcze to popierać.
  • Odpowiedz
@open_or_die: nie można negować realnego problemu na wschodniej granicy, ale mam wrażenie że pod problem nielegalnych imigrantów zostali podciągnięci wszyscy imigranci. To jest chore jak to napędza nienawiść, do ludzi nie dociera że do Polski można się dostać w legalny sposób.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lefty

@open_or_die no właśnie najgorsze jest to, że to się uda xd

Najgorsze jest to, że tacy jak ty nie widzą braku reakcji na działania Tuska. Cieszycie się, że przyjmujemy niepotrzebnych bandytów z Niemiec, bo pisiory wydały im wizy. Niemiecka policja przywozi nam nielegalow I nikt nic z tym nie robi. Zabili polskiego żołnierza i udostępniono posranym lewakom na działania przeciwko nim, a nie zezwolono na samoobronę. Jesteście znaczniej gorsi od pisiorow
  • Odpowiedz
  • 0
@Lefty ooo matecki xD weźcie zacznijcie się leczyć, bo całe lewactwo wszędzie zawsze widzi mateckiego jak nie potrafi odpowiedzieć z argumentami xD ja nawet nie wiem kto to jest i się nie wglebiam czemu ten czlowiek wywołuje taki ból dupy wśród lewaków xD wszędzie ten mityczny matecki jak ktoś śmie źle powiedzieć na ten uśmiechnięty rząd nawet jak nie jest za pisiorami xD ooo jeszcze "konfederosja" to ulubione wasze słowo xD debilizm,
  • Odpowiedz
  • 0
@VZee powiedz mi, w którym miejscu pisałem bzdury xD szkoda słów na takich przygłupów

@Lefty zdaje sobie sprawę, że nie masz życia, ani rodziny więc nie utrudniaj tego normalnym Polakom, bo jesteś chory psychicznie i wszędzie widzisz mateckiego xD
  • Odpowiedz
  • 2
@siwy-y matecki jak doczytałem do momentu "niemiecka policja przywozi nam nielegalnych imigrantów" to już miałem wystarczająco dużo informacji by uznać za bełkot całą wypowiedź i życiorys użytkownika
  • Odpowiedz
nigdy nie rządziła i ma czystą kartę


@ManyCalavera: ma czystą bo nie rządziła? A głosowania się nie liczą? Aborcja, zakaz handlu, legalizacja marihuany, uchylenia immunitetów...
  • Odpowiedz