Wpis z mikrobloga

@pkkk: pod tym względem to nie wygląda wystrzałowo ale nie odrazu Rzym zbudowano. Jakiś marketing ma ruszyć ale szukają osób dzięki którym nie będzie pump i dump tylko wartościowych Twitterowcow/youtuberów a nie z fake obserwującymi. Wczorajdzy dip już zostało zjedzony. Na pewno będzie kolejny i jest to nie uniknione. Zobaczymy po dobiciu 10bnb w garnku co tam się będzie działo.
  • Odpowiedz
  • 1
@Klajno: Każdy tak mówi, my robimy coś wartościowego a nie pump/dump. Podejrzewam że po pierwszej wygranej ludzie dadzą sobie spokój.
  • Odpowiedz
@pkkk: oczywiście że każdy tak mówi i nie neguje tego ale widzę że team szuka kogoś co zrecenzuje token lub zaprosi do swojego krypto space na Twitterze by się wypromować i moc o nim pogadać. Wśród moderatorów jest Anglik i prawdopodobnie on będzie gadał. Jeśli oczywiście ktoś im da szansę w takim czymś uczestniczyć xD Sam nie wiem co będzie po pierwszej wygranej, podejrzewam że dalej będzie token działał. Pamiętaj że
  • Odpowiedz
@Atari_65XE: oczywiście Twój post po sprzedażach kolejnych o czym pisałem że na pewno kolejne beda. Czepiasz się siłę. Po za tym patrzysz świeczki jednodniowe, u mnie 4h.
  • Odpowiedz