Wpis z mikrobloga

@Lukardio: Cieszy mnie że moja babka przeżyła ponad 100 lat ale cieszy mnie też że nie dożyła czasów gdy wybieramy sobie takich polityków.

Obrzydliwa wypowiedź i gratuluję jego wyborcom. Pewnie głosowaliby też na Kononowicza i Kokoeurospoko

Gratuluję też konfederacji trzymania takiego osobnika. Przez to nigdy nie pozbędziemy się pisu i po. Jesteście obecnie na poziomie odklejonych lewarów. Ciekawe dlaczego
  • Odpowiedz
@Lukardio: Czemu on jest tak p.ierdolnię.ty? Czy to nie jest jakiś, nie wiem, kompleks oblężonej twierdzy? wszyscy dookoła winni tylko nie ja. Pamiętam jak wypowiadał się odnośnie kierowców z mównicy sejmowej, coś w stylu "odczepnie się od nas kierowców"! czyli mniej więcej tak jakby on tylko był kierowcą i reszta mu bliskich a reszta co? Która ma inne zdanie a też jeździ autami? Nie ma.

Co do II wś. każdy
  • Odpowiedz
Gratuluję też konfederacji trzymania takiego osobnika

Jesteście obecnie na poziomie odklejonych lewarów.


@Grzesiok: Racja, konfiarze(mentzen) odpowiadają za utrzymanie tego ruskiego zamętu przy życiu, odciąga uwagę od ważnych spraw.

nie pozbędziemy się pisu i po

Ale dlaczego chcesz się pozbywać PiSu i PO? To trochę tak jakbyś chciał się pozbyć partii Republikańskiej czy Demokratów w USA. To że w Polsce demokracja się "ostała" jest czymś pozytywnym nie negatywnym, próba wywrócenie tego
  • Odpowiedz