Wpis z mikrobloga

Dlaczego na autobusie reprezentacji mojego kraju w piłkę nożną, kupionego i oklejonego z naszych podatków jest postać pigmentododatnia? Dodatkowo w moim odczuciu wygląda to tak jakby trzymała dwie lufy karabinu (ta po prawej). Są tam cztery postacie, dlaczego jest nam sugerowane że jeden na czterech polaków jest ciemnego koloru skóry? Dlaczego chcą nam programować społeczeństwo podświadomie? Ja np to zauważyłem ale ktoś może tego nie wychwycić i uznać to za coś normalnego. Nie ma na to mojej zgody i będę domagał się wyjaśnień od PZPN, jeśli nie odpowiedzą to od ministra sportu i turystyki, a ostateczność to będzie pismo do prezydenta. We dwóch wraz z kolegą z mensy jesteśmy poruszeni tym co zobaczyliśmy. Biję się z myślami czy w ogóle włączać jutrzejszy #mecz Polski po tym co zobaczyliśmy. #reprezentacja #afera #bekazlewactwa
3x32 - Dlaczego na autobusie reprezentacji mojego kraju w piłkę nożną, kupionego i ok...

źródło: temp_file7965590187944101893

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@naganiaczherculesa kolejny skandal to jest że jeździmy szrotem mercedesowskim zamiast Polskiego Autosana albo Stara. A niemcy nie mogą mi nic narzucić bo nie wyrażam zgody
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blablalbla tak i za paliwo też niemcy płacą? I pewnie to ich decyzja że muszą jezdzic niemiecki m autem które może "przypadkiem" mieć zepsutą klime w drodze na mecz albo co gorsza sie zepsuć?
  • Odpowiedz