Wpis z mikrobloga

No witam! Mam taką nisnsofrmację. Może mondrą, może nie zaprzeposzeniem! Akat Zarząd Krajowy Afefte, Polski Związek Hejkerski oraz Ambasada Finlandii za pośrednictwem mec. Pawła Wojtaczka z kancelarii #!$%@? & Partners złożyła wczoraj, tj. Piątek debile na ręce Marszałka tego typu Szymona Hołowni obywatelski projekt z dupy wyjętej ustawy o "Podwójnych nazwach ulic oraz miejscowości w woj. łódzkim z uwzględnieniem dialektu zgierskiego oraz znaków wizualnych dla Robercika Kocika". Jeśli projekt zostanie przegłosowany od tego zacząś, to nowe tabliczki ulic będą wyglądać akat jak ta na dole. Anowaśnie! Khyyyy! Am sory, że tak pisze, ala akat zgierski to osobny język, którym biegle posługuje się garstka bonzologów, dlatego trzeba o niego zadbać jak o własną surkę, żeby reszta świata mogła go próbować jak klutki z sosem, majonezu czy nawet Harnasiu. Ło baben! Mlask!

#bonzo #patostreamy
jobless - No witam! Mam taką nisnsofrmację. Może mondrą, może nie zaprzeposzeniem! Ak...

źródło: zgierski-tego-typu

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@jobless: chyba jeseś na garnuszku jaksiemówi bo bez tego typu to nie ma pojemności i tego się już nie używa bo to nie modne jest jak tabliczka smażenia
  • Odpowiedz
  • 4
@006mika: Akat na moim i Twoim garnuszku jak się mówi jest akat surka Tigera. Amsory, że tak mówię, ale taka akat jest prawda z mojej perpsektywy od tego zacząś!
  • Odpowiedz
@jobless: jaksiemuwi niezwionzane stematem, ale mam akat pytanko czy istnieje Bonzopedia jakaś tego typu, albo słownik polsko-zgierski? Kilka pojęć znam, np "tabliczka smażenia". Smaczków więcej jest zapewne. Benc!
  • Odpowiedz
@ejcaredom_cabej: akat nie jestem w temacie ale polscy piloci podczas bitwy o Wielką Brytanię korzystali ze zgierszczyzny żeby niemcy ich nie rozumieli

ło baben tego typu = przewaga wroga w powietrzu
give a suba = brak amunicji, powrót do bazy
nie jestem pijany ani nis = brak paliwa, powrót do bazy
wy jako widzowie oraz ludzie = komunikacja z dowództwem
na garnuszku = samolot wroga na ogonie
ben ben = otwieram
  • Odpowiedz
  • 5
@tasaku: dodałbym jeszcze:
Wuwunio z dupy wyjęty - głównodowdzący PSP
surka - ufo/foo fighters (wszyscy słyszeli, że jest a nikt nie widział)
to jest teraz modne - nowe mundury
co wy gadasie - odbiór
akat nocka - nocne naloty
teraz w lewo - radar
a dobrze - wykonanie rozkazu
  • Odpowiedz