Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie rozdrabniarkę z wałkiem zebatym do gałęzi. Będzie używana na ogrodzie (gałęzie z drzew owocowych i iglaków oraz zywoplot). Tak do około 700 zł. Może ktoś zna sprawdzone typy. Wstępnie wybrałem taki.

https://allegro.pl/oferta/rozdrabniacz-do-galezi-rebak-elektryczny-duzy-zbiornik-60l-2800w-mocny-deko-15669284189?bi_s=ads&bi_m=listing:mobile:query&bi_c=NTViOGFkZWMtYjE1MS00ZTlhLWI0ZTMtNjEwY2EwMGZkMzVkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9080be9f-e282-4545-8082-64b86ac95b1b

#ogrodnictwo #ogrod #zainteresowania #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@gawronfly: Jest spoko. Ciągnie aż wióry lecą ;) trzeba tylko zaglądać co jakiś czas do kosza i wyrównać trociny ponoeważ gromadza sie pod frezem. Rozdrabnialem gałęzie z iglaków, drzew owocowych. Zarówno świeże jak i wyschnięte zjada bez problemu. Na razie jestem zadowolony :)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@gawronfly: Myślę, że bez problemu. Sam mam 6 jabłoni, 2 czereśnie, 2 śliwy, morele, pigwe itp. + iglaki do obcięcia i po to między innymi kupiłem rozdrabniarkę. Staram się tylko nie zbliżać za bardzo do max dopuszczalnej grubości żeby nie obciążać rozdrabniacza. Te kilka grubszych konarów spalę na ognisku i po problemie.
  • Odpowiedz