Wpis z mikrobloga

Za 21 zł masz 1GB, nielimitowane smsy do wszystkich, darmowe rozmowy w play a minuta do innych sieci kosztuje 9 gr.


@Nekron: Czyli już na starcie jest drożej bo za 21 ziko nie ma żadnych minut :) Jedynym plusem są te darmowe w sieci ale w Mobile Vikings i to mozna miec za bodaj 8 ziko ekstra.
@jaskowice1: ja mam na kartę, szczerze mówiąc nawet nie wiem jaka taryfa :P Internet 1GB - 10zł, smsy i rozmowy do play darmowy i w pełni mnie to satysfakcjonuje. Gorzej jak chcesz do innych sieci dużo pisać lub dzwonić, wtedy pakiety na to trzeba mieć moim zdaniem, bo inaczej się nie opłaca. Ja przy rzadkim dzwonieniu i pisaniu do Orange, poza tym do Play cały czas doładowuję co 3 miechy za
@jaskowice1: 3 dyszki, dycha leci na neta, a dwie na obfite dzwonienie do innych sieci. No albo 5 dych i starcza na 3 miesiące odliczajac 3 dychy na neta. Zależy ile twoich kontaktów jest w Play i jak często dzwonisz.
@kmicolo: ...i t-mobile :)

Ja tam jestem zadowolony jak na razie z jakości ale jak ktoś pyta o najkorzystniejsza ofertę to odpowiadam. Jeśli zapytasz gdzie przepłacisz "bo Cię stać" to pewnie tez ktoś Ci doradzi i coś dobierze ;)